Skip to content
Menu
Menu

Slovenka Miss Universe 2023 Kinga Puhová sa zúčastnila módnej prehliadky na filmovom festivale v Karlových Varoch (foto)

Prečítať článok

2.7.2024 (SITA.sk) – Slovenka Miss Universe 2023 Kinga Puhová bola na filmovom festivale v Karlových Varoch. Na tomto prestížnom festivale sa objavujú nielen české filmové hviezdy, ale aj slovenskí herci, modelky či známe tváre spoločenského života.

Najväčší filmový festival v strednej a východnej Európe odštartoval 28. júna a prišiel s bohatým programom. Ako informovala PR manažérka projektu Miss Slovensko Silvia Paprancová, súčasťou festivalu bola ostro sledovaná módna prehliadka Chimera Love dizajnérky Beáty Rajskej.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Miss Universe 2023 Kinga Puhová na filmovom festivale v Karlových Varoch (fotografie)

Na móle prehliadky sa objavila aj jedna z najkrajších Sloveniek – Kinga Puhová. Ako uviedla, na akciu sa veľmi tešila. V Karlových Varoch na festivale bola prvýkrát a jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru si užila.

Veľkolepá show návrhárky zo slovenskými koreňmi sa konala v krásnom prostredí Sadovej kolonády a zúčastnili sa na nej mnohé známe tváre. Počas svojho krátkeho pobytu na filmovom festivale Kinga navštívila známy Grand Hotel Pupp a tiež Elle Beauty Lounge v hoteli Thermal.

Viac k témam: Karlove Vary, Miss universe
Zdroj: SITA.sk – Slovenka Miss Universe 2023 Kinga Puhová sa zúčastnila módnej prehliadky na filmovom festivale v Karlových Varoch (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.