Skip to content
Menu
Menu

Alexandra Daddario je TEHOTNÁ. Hviezda „Baywatch“ odhalila svoje krivky na fotení (FOTO)

Prečítať článok

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Michael Potts F1).

Alexandra Daddario tento rok privíta svoje prvé dieťa. Napriek svojmu stavu sa nevzdala práce na filme. Herečka poskytla rozhovor mesačníku „Vogue“, v ktorom prezradila, že je už v pokročilom štádiu tehotenstva.

Alexandra Daddario čaká dieťa.
Foto: shutterstock/Michael Potts F1

V americkom zábavnom priemysle sa dá s istotou povedať, že čaká veľa prírastkov. Už onedlho bude mať mnoho svetoznámych žien možnosť získať prvé materské skúsenosti. Hailey Bieber oznámila radostnú správu o rozšírení svojej rodiny na jar. Pred pár dňami sa ukázalo, že tehotná je aj Margot Robbie.

K tejto skupine sa pripojila aj Alexandra Daddario. Herečka známa napr. z filmovej série Percy Jackson: Zlodej blesku a hitu HBO „The White Lotus“ (Biely lotos), čaká svoje prvé dieťa. Radostnú novinu oznámila redakcia magazínu Vogue, ktorá zverejnila aj fotografie z tehotenského fotenia.

Alexandra Daddario je tehotná

38-ročná žena poskytla príležitostný rozhovor, v ktorom prezradila, ako sa jej darilo skrývať svoj požehnaný stav. Ukázalo sa, že Američanka sa 6 mesiacov zdržiavala prezradenia tejto dôležitej informácie. Jej kolegovia zo série „Mayfair Witches“ však zistili všetko.

„Keď som bola na nakrúcaní, zvracala som a potom som musela nakrútiť bozkávaciu scénu. V piatom týždni som si pomyslela: „Nemôžem to pred nimi stále tajiť. (…) Ak im v práci poviem, že som tehotná, dostanem veľa voľna, aby som sa v pokoji mohla vyvracať .“ Fungovalo to? NIE! Našťastie spolupracujem so skvelými hercami, ktorí majú deti. Všetci chápali bozkávanie s dievčaťom, ktoré vracalo a malo ranné nevoľnosti“

– spomínala so smiechom.

Alexandra Daddario sa svojej aktivity na sociálnych sieťach nevzdala. Tehotenské bruško skrývala pod voľnými košeľami a fotky občas vhodne orezala, aby nevzbudila podozrenie.

Hollywoodska hviezda je 2 roky vydatá za slávneho filmového producenta Andrewa Forma.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Jej matka ju nazvala „bolesťou v zadku“. Dnes je z nej najbohatšia žena na svete. „Žijem v bubline“

Macronovci volili na severe Francúzska. Majú tam vilu, kde zarábajú majland

The post Alexandra Daddario je TEHOTNÁ. Hviezda „Baywatch“ odhalila svoje krivky na fotení (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj