Skip to content
Menu
Menu

Bob je najmodernejší účes roku 2024. Omladzuje a zoštíhľuje tvár. A to, ako zväčšuje objem, je hit!

Prečítať článok

7.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc).

Hľadáte nápad na moderný a štýlový účes? Sme tu, aby sme vám pomohli! Tu je účes, ktorý sa skvele hodí pre dámy všetkých vekových kategórií. Hodí sa k rôznym typom krásy a formám tváre. Navyše sa veľmi ľahko upravuje.

Hľadáte nápad na moderný a štýlový účes? Bob – univerzálny a pohodlný účes, ktorý je hitom v roku 2024.
Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc

Bob je strih, ktorý nikdy nevyšiel z módy. Obzvlášť obľúbený je však v roku 2024. Je to veľmi štýlový a ľahko upraviteľný účes, ktorý si vyberajú dámy všetkých vekových kategórií. Navyše je to jedna z najlepších možností, ako dodať účesu objem a zoštíhliť tvár.

Bob – univerzálny a pohodlný účes, ktorý je hitom v roku 2024

Bob je ideálnou voľbou pre dámy, ktoré by chceli mierne skrátiť dĺžku svojich vlasov, ale boja sa extrémne krátkych strihov. To je napríklad prípad, keď máte veľmi poškodené pramene a chceli by ste sa o ne starať. Bob nám v mnohých prípadoch pridáva na kráse. Dodáva našim vlasom objem, ak máme ich tenké a riedke. Je to tiež jedna z najpohodlnejších možností stylingu. Dobre sa hodí na rovné alebo vlnité vlasy.

Bob s cestičkou uprostred a cool girl bob

Ak chcete opticky zoštíhliť tvár, zvoľte si bob s cestičkou uprostred. Tento strih zoštíhli tvár. Ďalšou skvelou možnosťou je bob typu „cool girl“. Tento štýl vytvára štýlový a nekontrolovateľný neporiadok. V tomto prípade sú vlasy hladké a rovné pri korienkoch. Konce prameňov musia byť mierne rozstrapatené a natočené rôznymi smermi. Tým sa vytvoria nepravidelné a veľmi jemné vlny.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto účesy veľmi starnú. Zrelé dámy by sa im mali vyhýbať. 4 najčastejšie chyby

3 najlepšie krátke účesy pre ženy bez stylingu. Vlasy budú ako po úprave kaderníkom počas 24 hodín

The post Bob je najmodernejší účes roku 2024. Omladzuje a zoštíhľuje tvár. A to, ako zväčšuje objem, je hit! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj