Skip to content
Menu
Menu

Chystáte sa na dovolenku? Patent s fotkou určite vyskúšajte. Nič vám nepokazí dovolenku snov

Prečítať článok

09.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Viktoriia Hnatiuk).

Čo robiť pred cestou? Zoznam vecí je možno dlhý, no jedna vec by nemala chýbať. Či už sa chystáte na dlhú dovolenku alebo víkendový útek, urobte si fotku predtým, než odídete z domu.

Čo robiť pred odchodom? Patent s fotkou určite vyskúšajte.
Foto: shutterstock/Viktoriia Hnatiuk

Príprava na výlet zahŕňa množstvo aktivít, na ktoré sa nedá zabudnúť. Od balenia, prípravy nevyhnutných vecí až po uistenie sa, že máte všetko v poriadku. Niekedy nám však môžu niektoré veci uniknúť. Existuje jednoduchý spôsob, ako si ušetriť veľa stresu a nervov v budúcnosti.

Čo si robiť pred odchodom? Vyhnete sa dilemám a zbytočnej panike

Zatiaľ čo rýchle upratanie domu pred odchodom je pre niektorých prioritou, toto je tá najmenšia z ich potenciálnych starostí. Väčšina ľudí sa v skutočnosti viac obáva toho, čo neurobili pred odchodom z domu.

Najlepšia vec, ktorú môžete pred dovolenkou urobiť, je urobiť pár fotiek pre váš pokoj. Zachyťte horáky rúry a sporáka na telefóne v polohe „vypnuté“. Keď sa začnete báť, stačí vytiahnuť telefón a pozrieť sa na fotografiu, aby ste upokojili svoju myseľ.

Čo robiť pred cestou? Pred dovolenkou sa tieto fotky oplatí nafotiť

Tento šikovný trik bude fungovať aj v iných situáciách. Postaráte sa tak o svoju duševnú pohodu počas dovolenky a vaša hlava bude pokojná. Kedykoľvek, ak máte nejaké pochybnosti, budete si to môcť overiť a uistiť sa návštevou galérie vo svojom telefóne. Čo sa teda oplatí fotiť?

Elektrické zásuvky

Termostat

Garáž

Zadné dvere

Cenné veci

Šperky

Trezor

TV set.

RADA! V prípade opakujúcich sa myšlienok, opakujúcich sa rušivých strachov a vnútornej potreby vykonávať určité činnosti to neignorujte. Kontaktujte psychológa na konzultáciu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Chcete cestovať pohodlne? Venujte pozornosť týmto sedadlám v lietadle

Vyskúšal obľúbený trik s batožinou. Do lietadla mu nedovolili nastúpiť a bola privolaná polícia

The post Chystáte sa na dovolenku? Patent s fotkou určite vyskúšajte. Nič vám nepokazí dovolenku snov appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj