Skip to content
Menu
Menu

Georgina Rodriguez odštartovala BÚRKU fotkou z tribúny po zápase Portugalska proti Francúzsku: Pobúrení fanúšikovia: „AKO STE MOHLI?!“ (FOTO)

Prečítať článok

07.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/georginagio/).

Prítomnosť Georginy Rodriguez na piatkovom zápase Portugalska proti Francúzsku však veľmi nepomohla. Tím Cristiana Ronalda prehral a teda vypadol z turnaja. Táto skutočnosť však nezabránila známej osobnosti zverejňovať svoje fotografie z tribúny, čo sa stretlo s pobúrením používateľov internetu.

Foto: instagram.com/georginagio/

Georgina Rodriguez sa snaží byť vždy prítomná na tribúne, keď jej milovaný Cristiano Ronaldo bojuje na ihrisku. Naposledy chýbala počas zápasu Portugalska proti Slovinsku, pričom tím jej priateľa takmer prehral, ​​čo spôsobilo futbalistovi veľkolepé zaváhanie.

Nečudo, že Španielka sa musela objaviť na piatkovom stretnutí Portugalcov s Francúzmi, ktoré sa v rámci EURO 2024 konalo v Berlíne.

Gio by nebola sama sebou, keby nepredviedla svoj štadiónový štýl so 60 miliónmi sledovateľov, ktorí sledujú jej životné aktivity na Instagrame. Známa defilovala v obtiahnutých šatách s potlačou ruží z módneho domu Dolce & Gabbana.

Ako dobre vieme, Georgine na svojom imidži veľmi záleží. Vlasy mala starostlivo upravené a sčesané nabok a styling dopĺňali zlaté šperky, čižmy do pol lýtok a červená taška Hermes v hodnote 25 000 EUR. Matka piatich detí držala v rukách šálku espressa.

POZRITE TIEŽ AJ: Majú len sedem rokov. Deti Cristiana Ronalda chodia do posilňovne. Lekár varuje

Fotografie však vyvolali medzi užívateľmi internetu množstvo emócií, bohužiaľ nie také, aké by si Rodriguez prial. Komentátorom sa nepáčilo, že Georginu pri porážke Portugalska, ktoré nepostúpilo do ďalšej fázy šampionátu, lákalo zverejniť svoje fotografie. Stojí za to dodať, že po zápase proti Slovinsku Ronaldo potvrdil podozrenia fanúšikov, že to bolo posledné Euro v jeho živote.

„Bez urážky, ale je mi ľúto, ako môžete uverejniť príspevok, keď stratil svoju poslednú, najväčšiu etapu vo futbale; Prehral a ty postuješ?!; Toto zverejníš potom, čo tvoj chlap práve prehral svoj posledný zápas?!?! On je dôvod, prečo tam vôbec sedíš

– písali používatelia internetu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie. Spomenula legendu. Boli povedané dôležité slová

Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo predvádzajú na pláži svoje ŠPORTOVÉ postavy. Fanúšikovia: „Dvaja najkrajší ľudia na svete“ (FOTKY)

The post Georgina Rodriguez odštartovala BÚRKU fotkou z tribúny po zápase Portugalska proti Francúzsku: Pobúrení fanúšikovia: „AKO STE MOHLI?!“ (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj