Skip to content
Menu
Menu

Júlové vibrácie nám prinesú veľa dobrého. Numerológovia to už vedia

Prečítať článok

7.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/artcasta).

Numerológovia a veriaci v tejto oblasti predpokladajú, že celý svet je založený na špecifických vibráciách čísel. Keď teda začíname nový kalendárny mesiac, vstupujeme do jeho novej vibrácie, ktorá nás ovplyvňuje. Aká je teda numerologická vibrácia júla 2024? Vyzerá to tak, že vesmír pre nás v tomto období pripravuje veľa dobrých vecí!

Mesiac s vibráciou 6, ako je tohtoročný júl, nám prináša veľa dobrého.
Foto: shutterstock/artcasta

Numerologická vibrácia júla 2024 – ako ju vypočítať?

Aby sme vypočítali numerologickú vibráciu júla 2024, musíme sčítať číslice mesiaca a roka a potom ich zredukovať na jednu číslicu. Júl je siedmy mesiac v roku, takže jeho hodnota je 7. Teraz sme v roku 2024, takže 2 + 0 + 2 + 4 = 8. (7+ 8 = 15, 1 + 5 = 6 )

Každá z číslic od 1 do 9, ako aj majstrovské čísla ako 11,22,33 a 44 majú v numerológii svoj vlastný význam a svoju vlastnú energiu, na ktorej je podľa numerológov založené fungovanie sveta a nás, ľudí.

Mesiac s vibráciou 6, ako je tohtoročný júl, nám prináša veľa dobrého. Na čo by sme sa mali pripraviť na začiatku tohto prázdninového mesiaca?

Keď začíname nový kalendárny mesiac, vstupujeme do jeho novej vibrácie, ktorá nás ovplyvňuje.
Foto: shutterstock/Nikolay132

Harmónia a rovnováha. V júli sa zamerajte na svojich blízkych.

Numerologická vibrácia 6 sa spája s harmóniou, rovnováhou, rodinou a zodpovednosťou. Symbolika čísla 6 je tiež úzko spojená so starostlivosťou a súcitom, starostlivosťou o našich najbližších. V numerológii sa často spája aj s tarotovou kartou Milenci.

Uvažovanie o šiestej vibrácii mesiaca možno posudzovať v niekoľkých kategóriách. Prvou je, samozrejme, zameranie sa na rodinu a vzťahy s blízkymi. V tomto období je dobré zamerať sa na budovanie a pestovanie väzieb s ostatnými. Je to ideálny čas na utuženie väzieb a nápravu toho, čo v poslednom čase trápilo vzťahy. Energia júla bude priaznivá pre návraty a novú lásku.

Číslo 6 však nie je len o rodine a vzťahoch, ale aj o energii zmyslu pre zodpovednosť. To môže súvisieť aj s prácou. Toto číslo vám pripomína vaše povinnosti voči sebe a ostatným. Môže to byť čas, keď je potrebné riešiť dôležité domáce a spoločenské záležitosti.

Číslo 6 vás nabáda pomáhať druhým a zapájať sa do charitatívnych aktivít. V tomto období môžete cítiť potrebu podporiť tých, ktorí to potrebujú. Číslo 6 je skvelé pre našu empatiu, čím sa zvyšujú naše vibrácie a naša túžba snažiť sa stať lepším človekom.

Kým z numerologického hľadiska nás júl núti sústrediť sa na iných, prináša aj možnosť sústrediť sa na seba. Pomáhaním a budovaním vzťahov s druhými sa zlepšujeme, čo vedie k harmónii a vnútornému pokoju.

Je to vhodný čas na nájdenie rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu nie sú stvorené pre manželstvo. Stabilný vzťah? To nie je pre nich

Podrobný horoskop na júl pre všetky znamenia zverokruhu. Zistite, čo vás čaká

The post Júlové vibrácie nám prinesú veľa dobrého. Numerológovia to už vedia appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj