Skip to content
Menu
Menu

Mesačná voda. Využite silu mesiaca v splne. Vyrobte si vodu na použitie pri očistných rituáloch

Prečítať článok

10.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Pixel-Shot).

Niektorí ľudia kúzlu mesiaca vôbec nevenujú pozornosť. Pritom je to mocná sila, ktorá nám môže dať veľa sily. Podľa tradícií, ktoré siahajú až do stredoveku, sa oplatí využiť silu Mesiaca v tomto zvláštnom období. Čo môžete robiť okrem očistných rituálov a nabíjania kameňov? Pripravte si mesačnú vodu.

Mesačná voda je voda s mimoriadnou silou, ktorá je nabitá mesačnou energiou.
Foto: shutterstock/Pixel-Shot

Mesačná voda nie je obyčajná voda. Je to voda s mimoriadnou silou, ktorá je nabitá mesačnou energiou. Možno ju preto použiť napríklad na očistenie negatívnych emócií alebo na podporu duchovnej transformácie. Môžete si ju vyrobiť sami pomocou energie, ktorá prúdi Zemou počas splnu. Oplatí sa použiť recept, ktorý pochádza ešte zo stredoveku.

Mesačná voda. Čo je to?

Mesačnú vodu nekúpite v žiadnom supermarkete. Vyrobíte si ju pre vlastnú potrebu zhromažďovaním „energie Mesiaca v splne“. Potom ju môžete popíjať, aplikovať lokálne na telo alebo nastriekať na dom a vykonávať očistné rituály.

Astrológovia a mystici sa už dávno zhodli, že sila Mesiaca je skutočne obrovská. Veria, že voda je programovateľná látka, ktorá – podobne ako kamene – ľahko absorbuje energiu z okolitej reality. Mesačná voda je jednoducho voda, ktorá je posilnená silou splnu.

Mesačná voda – ako ju pripraviť?

Príprava mesačnej vody je veľmi jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je nechať vodu v nádobe vystavenej mesačnému svetlu. Okrem toho môžete do procesu pridať zámer alebo pridať kryštály na posilnenie sily vody.

Na vytvorenie vlastnej mesačnej vody by ste si mali pripraviť:

Pohár alebo sklenenú nádobu – musí byť číra;

Vodu – môže byť z vodovodu alebo fľaše, prípadne aj z prírodnej nádrže (ak máte v úmysle piť mesačnú vodu, uistite sa, že pochádza z dobrého a zdravého zdroja);

Kryštály vhodné na vodu, napr. ružový kremeň, číry kremeň alebo ametyst;,

Bylinky prečisťujúce energiu, napr. rozmarín na ochranu, kalamus na pozitívnu energiu alebo relaxačná levanduľa;

Zapaľovač a misku na pálenie byliniek;

Zámer, na ktorý sa chcete sústrediť.

Vyčistite nádobu dymom zo zapálených byliniek. Zbavíte ju tak negatívnej energie. Zvyšné bylinky vložte do misky na pálenie. Do stredu pohára alebo nádoby pridajte voliteľné kamene a zalejte ich vodou. Potom ju umiestnite na miesto, kam dopadá mesačné svetlo. Na tomto mieste sa môžete venovať meditácii. Držte ruky nad vodou, predstavujte si energiu mesiaca a spojte sa s vesmírom.

Na čo sa používa mesačná voda?

Prečo je mesačná voda naozaj dobrým sprievodcom duše? Obsahuje energiu alebo zámer toho, čím je napustená. Pôsobí ako špongia, ktorá absorbuje to, čo je dobré. Pri správnom rituáli sa môže stať niečím ako naším talizmanom. Možno ju použiť na očistu miestnosti, rituály alebo každodenné použitie.

Najsilnejšiu silu bude mať mesačná voda v splne.
Foto: shutterstock/jakkapan

Kedy je najlepší čas na zber mesačnej vody?

Mesačnú vodu možno zbierať nielen počas splnu! Podľa toho, v ktorej fáze ju použijete, takú bude mať silu. Najsilnejšiu silu bude mať mesačná voda v splne. Okrem iného bude slúžiť na odstránenie negatívnej energie, na oslobodenie sa od toho, čo nám neslúži. Zabezpečí čistotu, vďačnosť. Voda, ktorú nazbierate počas novu, podporí reflexiu a osobný rast. Pomôže vám zamerať sa na prácu vo vašom vnútri a posilniť nové podniky.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Poradie mileniek podľa znamenia zverokruhu: ohnivá bohyňa alebo náročná partnerka, ktorá uprednostňuje rozhovor pred sexom?

Špeciálny dátum. Podľa numerológov je lepšie si ho nenechať ujsť

The post Mesačná voda. Využite silu mesiaca v splne. Vyrobte si vodu na použitie pri očistných rituáloch appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj