Skip to content
Menu
Menu

Nové správy o princeznej Anne. Jej manžel prezradil, v akom stave je

Prečítať článok

27.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Pete Hancock).

Pred časom obletela média informácia o nepríjemnej nehode princeznej Anny. Konečne sme zistili, ako sa cíti sestra kráľa Karola III.

Pred časom obletela média informácia o nepríjemnej nehode princeznej Anny.
Foto: shutterstock/Pete Hancock

Princezná Anne nedávno skončila v nemocnici. Buckinghamský palác uviedol, že monarchova sestra utrpela niekoľko zranení a otras mozgu po „incidente“ na sídlisku Gatcombe Park. NBC News zase informovalo, že najvyťaženejšieho člena kráľovskej rodiny nešťastne zasiahol do hlavy kôň. Túto informáciu teraz potvrdil aj jej manžel Sir Tim Laurence. Muž poskytol aj najnovšie správy o jej zdravotnom stave.

Princezná Anne je stále v nemocnici. „Vyjde, keď bude pripravená.“

Daily Mail uvádza, že sestra panovníka zostáva pod dohľadom lekárov. Jej manžel, Sir Tim Laurence, údajne povedal, že princezná „vyjde von, keď bude pripravená“. Neskôr poskytol ďalšie podrobnosti.

„Obaja sme hlboko vďační lekárskemu tímu a podpornému personálu nemocnice za ich profesionálnu starostlivosť, ako aj záchranným zložkám, ktoré boli na mieste také skvelé. (…) Princezná sa cíti dobre a pomaly sa zotavuje“

– vysvetlil Sir Tim Laurence.

Princezná Anne je najvyťaženejšou členkou kráľovskej rodiny. Dokonca predčila aj kráľa Karola III.

Ukázalo sa, že sestra panovníka má toho na srdci naozaj veľa. V roku 2022 časopis People zverejnil zoznam, v ktorom zhrnul, koľko času každý kráľovský pár strávil povinnosťami. Dcéra Alžbety II. absolvovala až 214 oficiálnych stretnutí. Na druhom mieste skončil kráľ Karol III. V roku 2022 sa panovník objavil na 181 oficiálnych návštevách. Najmladší brat kráľa Karola III., princ Edward, tiež uskutočnil množstvo stretnutí – 141 verejných návštev.

William bol až na piatom mieste. Len 126 vystúpení. Stojí za to zdôrazniť, že rok 2022 bol pre kráľovskú rodinu veľmi ťažký. Frekvencia verejných vystúpení klesla v dôsledku smrti kráľovnej Alžbety II.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Upozornil na správanie princeznej Charlotte v zákulisí. Všetko vyšlo najavo

Vojvodkyňa Kate sa s Williamom na koncerte Taylor Swift neobjavila. Dôvod bol odhalený

The post Nové správy o princeznej Anne. Jej manžel prezradil, v akom stave je appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj