Skip to content
Menu
Menu

Omladzujúci účes pre ženy po 40-tke. Nosí ho Jennifer Aniston

Prečítať článok

18.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Jennifer Aniston sa stala inšpiráciou pre mnohých už v roku 1994, keď začala hrať Rachel Greenovú. Dlhé roky zaujímala svojimi silne vrstvenými, mierne natupírovanými vlasmi s výraznými melírmi. Nedávno sme hviezdu videli s odvážnym účesom, ktorý jej uberal niekoľko rokov. Tento účes je ideálny pre ženy po 40-tke.

Jennifer Aniston sa rozhodla pre radikálny účes.Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Jennifer Aniston roky ohromuje svojimi účesmi. Hviezda už mala vo vlasoch platinovú blond, vlny, zlatý lob aj bronz, ale takýto strih by sme od nej nečakali. Prvýkrát sme ju v odvážnom účese videli na galavečere FYC Emmy. Je to skutočný hit pre rok 2024.

Nadýchaný bob Jennifer Aniston. Účes pre dámy po 40-tke

Omladzujúcim strihom pre dámy po 40-tke je nadýchaný bob, ktorý sa nosí s predĺžením na jednu stranu a končekmi zahnutými nahor. Pramene sa strihajú v oblasti kľúčnej kosti, nie kratšie. Tento vzhľad je veľmi elegantný, ale zároveň nonšalantný.

Dlhý nadýchaný bob je strih, ktorý si zachováva objem vďaka nerovnomerne zastrihnutým vrstvám. Tento účes si v roku 2024 vybrali mnohé hviezdy vrátane Jennifer Aniston. Herečka ďalej zaujala svojím novým farbením.

Nadýchaný bob pieskovej farby je návodom na omladenie

Jennifer Aniston si zvolila nadýchaný bob pieskovej farby, ktorý jej dodá svieži lesk. Jej pleť je jemne rozžiarená a sivé tóny na niektorých prameňoch dokonale ladia s teplými farbami.

Tento účes možno doplniť bočnou ofinou. Nezabudnite, že vrstvené vlasy sú pre tento strih na leto 2024 nevyhnutnosťou.

Jennifer Aniston sa na mnohých instagramových fotografiách ukazuje v nadýchanom bobe. Hviezda si vlasy upravuje rôznymi spôsobmi, takže vidíme, že tento účes je veľmi univerzálny.

Ak chcete, aby váš bob vyzeral ešte nadýchanejšie, mali by ste používať prípravky na objem vlasov. Hovoríme o šampónoch, kondicionéroch alebo hmlách, ktoré vlasy od korienkov spevňujú.

Nadýchaný bob odporúčame rozčesávať okrúhlou kefou. Na jeho efektívne tvarovanie môžete použiť aj kulmu. Dobre funguje aj tužiaci sprej. Lak na vlasy naneste tak, že vlasy nakloníte dopredu a prstami ich intenzívne rozčešete.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nudí vás bob? Ženy sa teraz rozhodujú pre túto dĺžku vlasov. Je pohodlná a opticky znižuje vek

Kaderníci propagujú bob, ale činský. Nestíhajú objednávať klientov. Kolegyne budú závidieť

The post Omladzujúci účes pre ženy po 40-tke. Nosí ho Jennifer Aniston appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj