Skip to content
Menu
Menu

Princ William to urobí, keď sa stane kráľom. Prelomové rozhodnutie. Nie každý bude šťastný

Prečítať článok

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Loredana Sangiuliano youtube.com/@BBCNews).

Po nástupe princa Williama na trón môže nastať v kráľovskej rodine poriadna revolúcia! Čo spraví budúci panovník ako prvé?

Po nástupe princa Williama na trón môže nastať v kráľovskej rodine poriadna revolúcia!
Foto: shutterstock/Loredana Sangiuliano youtube.com/@BBCNews

Choroba kráľa Karola III a vojvodkyne Kate zblížila kráľovnú Camillu a princa Williama. Panovníkova manželka a následník trónu prevzali väčšinu povinností, ktoré predtým vykonávali ich príbuzní.

„Musia sa takmer doslova starať o korunu, kým sa kráľ a vojvodkyňa zotavia. Ich tímy budú užšie spolupracovať na koordinácii každodenných úloh a diskutovať o plánovaných aktivitách a Camilla a William budú určite musieť byť v oveľa užšom a pravidelnom kontakte“

– vysvetlila v rozhovore pre časopis „OK!“ Jennie Bond, bývalá kráľovská korešpondentka BBC.

Keď sa Briti dozvedeli o Karolovej chorobe, začali sa bližšie pozerať na Williama, ktorý je ďalším v poradí na trón. Ukázalo sa, že princ má dokonca plán, ktorý by zrealizoval hneď po prevzatí moci.

Princ William sa vydá po stopách iných monarchií. Rozhnevá to kráľovskú rodinu?

Fanúšikovia kráľovskej rodiny vidia vo Williamovi ideálneho vládcu. Princ aj vojvodkyňa Kate sa tešia veľkej obľube a sympatiám po celom svete. Informátor Daily Mail uvádza, že budúci panovník má už niekoľko plánov, ktoré by chcel po prevzatí moci zrealizovať.

Jedným z nich je „zníženie počtu členov kráľovskej rodiny vykonávajúcich existujúce povinnosti“. Tento spôsob fungovania možno pozorovať aj v iných európskych monarchiách. Informátor tvrdí, že William v nich vidí „vzor do budúcnosti“.

POZRITE TIEŽ AJ: Meghan Markle dokončila nahrávanie nového programu. Z tohto názoru sa nahnevá. „Strašné“

Princ Harry ešte neskončil s vysporiadaním svojej rodiny? V rukáve má ďalšie eso

Je takmer isté, že Williamov mladší brat plánuje vydať druhú knihu. Dohoda medzi Harrym a jeho vydavateľstvom jasne naznačuje, že vzniknú ešte minimálne dva „projekty“. Expert na kráľovskú rodinu Kinsey Schofield naznačuje, že premiéra sa uskutoční v dôležitom momente pre kráľovskú rodinu.

„Mám podozrenie, že možno vydá knihu po smrti svojho otca. Najmä ak si ho princ William naďalej bude držať blízko. Pretože aké by to malo následky, keby Vás princ William vytlačil zo skupiny?“

– cituje odborníka Marca.

Premiéra Harryho denníka mala v médiách široký ohlas. Odhalí druhý diel celú pravdu o kráľovskej rodine?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kráľovná Camilla nenávidí vojvodkyňu Kate? Šokujúce, čo urobila. Všetko vyšlo najavo

Princ Harry REAGUJE na zmätok okolo ceny, ktorú má dostať. „Je šokovaný slovami matky zosnulého vojaka“

The post Princ William to urobí, keď sa stane kráľom. Prelomové rozhodnutie. Nie každý bude šťastný appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj