Skip to content
Menu
Menu

Tvarujú siluetu a maskujú boky. Zabudnite na pareo

Prečítať článok

11.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/LanKS).

Správny výber vám dodá sebavedomie, aby ste pareo, ktoré zakrylo každý centimeter vášho tela, nechali na lehátku pri bazéne. Opticky vás zoštíhlia, zakryjú pás a všetky potenciálne nedostatky tela. Týmto plavkám sa ťažko hovorí nie.

Správny výber plaviek vám dodá sebavedomie, aby ste pareo, ktoré zakrylo každý centimeter vášho tela, nechali na lehátku pri bazéne.
Foto: shutterstock/LanKS

Za oknom sa nadobro usadilo leto a mnohí sa už nedočkavo pripravujú na letné dovolenky a starostlivo si balia kufre. Túto sezónu nesmú chýbať plavky, ktorých strih dokáže robiť zázraky. Dokonale totiž tvarujú siluetu a maskujú vystupujúce bruško.

Ktoré plavky by ste si mali vybrať, aby ste skryli bruško? Pohodlie je kľúčové

Na výber je nepreberné množstvo farieb a vzorov. Avšak aj tie najpripravenejšie plavky, ak neplnia svoj základný účel, sa rýchlo stanú kúskom oblečenia, ktorý zostane v šatníku natrvalo.

Aby vás plavky zoštíhlili a dodali vám sebavedomie, mali by predovšetkým formovať vašu siluetu. To sa dá dosiahnuť strihmi, ktoré majú sťahovanie, najlepšie na brušku, v páse alebo na bokoch, a dvojitými vrstvami látky, ktoré „stiahnu“ bruško a boky k sebe, aby boli menej viditeľné.

Dobre môžu fungovať aj všetky druhy záhybov a riasenie. Nielenže budú efektnou ozdobou, ale zároveň opticky zoštíhlia vašu siluetu. Podobne bude fungovať aj vysoký pás, ak sa rozhodnete pre dvojdielne modely. Zdôrazní pás a skryje brucho a boky.

Aká farba plaviek je zoštíhľujúca? Dávajte pozor pri výbere

Ak chcete zakryť vystupujúce bruško alebo trochu širší pás, oplatí sa zamerať na zvýraznenie iných predností vašej postavy, napríklad dekoltu. To sa dá dosiahnuť strihom, ktorý zaujme záhybmi na košíčkoch, volánmi alebo ozdobnými mašľami.

Rozhodujúca môže byť aj farba. Hoci hlavným pravidlom experimentovania so štýlom je, že tmavé farby vás zoštíhľujú, neznamená to, že by ste sa mali obmedzovať len na čiernu. Granátová, tmavozelená alebo sýta bordová sú tie farby, ktorých sa nemusíte báť.

Rozhodujúca môže byť aj farba. Hoci hlavným pravidlom experimentovania so štýlom je, že tmavé farby vás zoštíhľujú, neznamená to, že by ste sa mali obmedzovať len na čiernu. Namornícka modrá, tmavozelená alebo hlboká bordová sú tie farby, ktorých sa nemusíte báť.

Opticky zoštíhliť postavu môžu pomôcť aj špecifické vzory. Vertikálne línie predĺžia a zoštíhlia, takže každá postava v nich vyzerá priaznivejšie. Rovnaký účinok majú aj menšie pravidelné vzory. Ak chcete zakryť boky, vyhnite sa veľkým, svetlým vzorom – najmä na miestach, ktoré chcete skryť.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pedikúra v tejto farbe je klasickým elegantným spôsobom. Zvýrazní opálenie a hodí sa k sandálom

Perfektné účesy do horúceho počasia? Tieto 3 banálne a štýlové účesy vám v okamihu prinesú úľavu

The post Tvarujú siluetu a maskujú boky. Zabudnite na pareo appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj