Skip to content
Menu
Menu

Veľký návrat! Marianna Ďurianová sa vracia do Markízy?!

Prečítať článok

04.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/mariannadurianova/).

V médiách je poriadny vietor a veľké zmeny! Marianna bola obľúbenou stálicou a hviezdou TV Markíza viac ako 10 rokov. Svoju kariéru si vybudovala ako moderátorka televíznych novín a Markíza z nej spravila veľmi rýchlo hviezdu. Veľmi sa jej darilo a dosiahla naozaj veľký pracovný úspech. Spriatelila sa so svojimi kolegami, vytvorila si životné priateľstvá a všetko bolo na dobrej ceste. Z ničoho nič však dala výpoveď a prestúpila do konkurenčnej RTVS, kde moderovala Šport.

Marianna Ďurianová sa údajne vracia do Markízy!
Foto: instagram.com/mariannadurianova

Marianna Ďurianová sa údajne vracia do Markízy!

Pred pár rokmi dala zbohom Markíze, teraz sa však znova do TV Markíza vracia. Po tom, ako hlavné správy opustila kvôli zdravotným problémom Zlatica Švajdová Puškárová, ju má údajne nahradiť Marianna. Hlavné spravodajstvo opustila aj Mária Chreneková – Pietrová kvôli materskej dovolenke.

Dve miesta boli v Markíze voľné, a jedno sa podarilo vraj obsadiť práve Mariannou. Podľa dostupných informácii sa Marianna opäť vracia do Markízy.

Vracia sa do tej istej rieky?

Údajne bude opätovne moderovať spravodajstvo so svojím niekdajším kolegom Jaroslavom Zápalom. Marianna by mala začať moderovať hlavné večerné spravodajstvo už od septembra. Prebehli údajne už aj rokovania s vedením. Marianna sa veľmi teší, že sa opätovne vo svojich 47 rokoch vracia do Markízy.

„Áno, Marianna ako moderátorka športu na RTVS končí a od septembra bude opäť moderovať Televízne noviny na Markíze. Niet sa ani čomu čudovať, keďže situácia v RTVS sa radikálne zmenila“

– povedal dobre informovaný zdroj z prostredia verejnoprávnej televízie pre Plus Jeden Deň.

Televízia Markíza mlčí a k informáciám o údajnom návrate sa vyjadrila veľmi stroho.

„K danej téme sa nevyjadrujeme“

– vyjadrila Andrea Macáková, šéfka pre styk s verejnosťou v TV Markíza.

Slovenská verejnoprávna televízia sa k tejto téme širšie a potvrdila, že Marianna ich informovala o tejto ponuke z konkurenčnej televízie.

„Marianna Ďurianová je skúsená a profesionálna moderátorka, ktorá nás informovala o ponuke, ktorú dostala. V prípade, ak sa rozhodne prestúpiť do inej televízie, sme sa dohodli, že pre Slovenskú televíziu a rozhlas bude pracovať do konca augusta“

– priznala šéfka PR oddelenia STVR Zuzana Vincelová.

POZRITE TIEŽ AJ: Známa markizáčka žije v netradičnom hausbóte

Prečo však odišla Zlatica Švajdová Puškárová z Televíznych novín?

Zlatica kvôli zdravotným problémom maródovala od minulého novembra. V súčasnosti sa rozhodla pre nový projekt, ktorý bude súčasťou spravodajstva.

Bude to pravidelná séria reportáží nazvaná „Zlaté talenty so Zlaticou“. Skúsená novinárka bude cestovať po celom Slovensku a netradične predstavovať talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť. vody sa zväčší.

Zlatica sa vyjadrila aj k údajnému návratu Ďurianovej. Potvrdila, že ak sú tieto informácie pravdivé tak sa veľmi teší, že si spolu dajú kávu.

„Nemám o tom informácie… Ale ak je pravda, že sa Maja vracia, tak sa veľmi teším. Je to skúsená profesionálka. Spolu sme začínali a boli sme skvelá partia. Určite si dáme spolu kávu v Markíze,“

– vyjadrila sa Zlatica Švajdová Puškárová pre Nový Čas.

POZRITE TIEŽ AJ: Prečo sa Zlatica Švajdová Puškárová vytratila z obrazoviek? „Budeme spolu hľadať formu spolupráce“

Marianna Ďurianová si svoje súkromie pevne stráži

Marianna sama vychováva svojho syna. Nového oficiálneho partnera nemá, aj keď ju niekedy v spoločnosti vidieť s pár mužmi, s ktorými ju však spája iba kamarátstvo. Rozhodla sa žiť sama bez partnera a je tak spokojná.

Marianna Ďurianová žije sama bez partnera a je tak spokojná.
Foto: instagram.com/mariannadurianova

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Skončí Adela definitívne na obrazovkách?

Kollárova dcéra si žije v Indii ako kráľovná, pozrite sa, aké dary dostáva!

The post Veľký návrat! Marianna Ďurianová sa vracia do Markízy?! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj