Skip to content
Menu
Menu

Na „Floriánke“ budú handmade trhy aj zábava pre deti

(ako) – Už tento piatok ožije Floriánová ulica trhmi s kreatívnymi ručne vyrábanými výrobkami. Čitatelia si môžu vymeniť knihy a deti sa môžu tešiť na interaktívne čítanie či kreslenie.

Mestská Galéria Caraffka v spolupráci s občianskym združením Podaj ďalej opäť pripravili obľúbené podujatie, na ktorom sa predstavia výrobcovia šperkov, bytových dekorácií či iných výrobkov, ktorými si môžete pri prechádzke mestom urobiť radosť. Letné trhy sa začnú o 11-tej hodine. Už tradične sú spojené s akciu Podaj ďalej knihu. Záujemcovia si môžu vybrať z ponuky buď zdarma alebo vymeniť za svoju knihu, ktorej sa rozhodli vzdať.

Tvorivé aktivity pre deti 

Od 16-tej hodiny si pred Caraffkou prídu na svoje všetky deti. Čakajú na ne viaceré tvorivé aktivity, okrem iného aj kreslenie a interaktívne čítanie. Na výmenu kníh sa nemusíte spoliehať len v tento jediný deň.  Ak máte doma knihy, ktoré by ste chceli ,,podať ďalej“, môžete ich od 1. júla 2020 priniesť do Galérie v Caraffovej väznici počas otváracích hodín. Vstup na podujatie je voľný, vedenie Galérie Caraffka však prosí všetkých návštevníkov podujatia o dodržiavanie hygienických zásad v súvislosti s opatreniami proti šíreniu ochorenia COVID-19.

Foto: presov.sk