Skip to content
Menu
Menu

Aká je vaša životná cesta? Vypočítajte si osud podľa dátumu narodenia

Prečítať článok

3.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/New Africa).

Vplyv dátumu narodenia na nás a náš život je obrovský – väčší, než si myslíte. Určuje naše osobnostné črty, náš charakter, priamo ovplyvňuje to, akí sme. Náš dátum narodenia sú čísla a čísla sú numerológia – odbor, ktorý skúma vplyv čísel na náš život. Existujú aj také, ktoré majú podľa nej významný vplyv na ľudský život. Poznáte napríklad číslo životnej cesty? Ukazuje, kam smerujete, čo vás čaká a čomu sa môžete vopred vyvarovať.

Aká je vaša životná cesta? Vypočítajte si osud podľa dátumu narodenia.
Foto: shutterstock/New Africa

Podľa numerológov sa nič nedeje náhodne. Doslova nič – ani to, v akej krajine sa narodíme, ani to, aké máme meno. Základným postupom numerológie je sčítanie číslic dátumu narodenia. V tejto súvislosti je možné určiť tzv. číslo životnej cesty. Podľa nich číslo životnej cesty určuje vlastnosti človeka a obsahuje aj program, ku ktorému by mal človek smerovať. Na zistenie týchto vlastností je potrebné sčítať jednotlivé číslice dátumu narodenia. Sčítavajte, kým vám nezostane jedna číslica – to je vaše numerologické číslo. Napríklad človek narodený 25. 8. 1969 by mal vykonať nasledujúcu operáciu: 2+5+8+1+9+6+9 = 40 -> 4+0+ 4 (takýto človek je numerologická štvorka). Koľko je v tom pravdy? Presvedčte sa sami.

„1“

Ste veľmi kreatívny človek. Neustále posúvate hranice, zvyšujete si latku a beriete veci do vlastných rúk. Ste motivovaní a ambiciózni, ľudia vás považujú za skutočného bojovníka. Svetu rozumiete na oveľa hlbšej úrovni ako väčšina ľudí a to vám z dlhodobého hľadiska naozaj prospieva.

„2“

Zdá sa, že ste človek s dvojakou osobnosťou. Ste niekto iný pre tých, ktorých máte radi a úplne iný pre tých, ktorých nemáte radi. Ste osoba, ktorá má tendenciu byť trochu podceňovaná. Ste veľmi silný, ale väčšina ľudí si to neuvedomuje. Radi konáte nezávisle a nedovolíte, aby sa vám ostatní postavili do cesty. Stanovovanie hraníc je pre vás prirodzené.

„3“

Ste človek, ktorý má viacrozmernú osobnosť. Zdá sa, že sa na život pozeráte z rôznych uhlov pohľadu. Dokážete vyvodiť závery z rôznych názorov – beriete do úvahy každého, aj toho, ktorý je v rozpore s vaším presvedčením. Ste človek, ktorý dôveruje ľuďom. Vyjadrujete silné emócie a nebojíte sa toho. Máte veľmi zaujímavú predstavivosť a ste veľmi spoločenský. Väčšine ľudí sa páči váš zmysel pre humor a považujú vás za očarujúceho človeka.

„4“

Ste človek, ktorý si uvedomuje, čo sa deje okolo vás. Tak ako štyri smery zhŕňajú všetky možnosti, tak aj numerologická štvorka vraj berie do úvahy a chápe potreby doslova každého. Ako osoba viete, čo vás poháňa alebo čo vás brzdí. Ste veľmi trpezlivý a dôveryhodný človek. Tvrdo pracujete a veľa toho na seba beriete. Neradi sa chválite alebo na seba upozorňujete. Ste dosť uzavretý. Dokážete toho veľa, máte veľký potenciál, ale radšej zostávate v tieni.

„5“

Ste typ človeka, ktorý akoby v sebe spájal všetky prvky a pocity. O vašej osobnosti sa hovorí, že zahŕňa päť základných zložiek života, ktorými sú oheň, voda, zem, srdce a vzduch. To tvorí jadro existencie. Máte všetko na to, aby ste uspeli a žili život, o akom snívate. Ste veľmi veľkorysý človek. Ste človek, ktorý rád riskuje a niekedy je pre vás naozaj ťažké sedieť na mieste. Ste mimoriadne nezávislý človek.

„6“

Ste typ človeka, ktorý sa rád ponára do temnejšej stránky života. Na tom nie je nič zlé. Ste však zruční v čerpaní z týchto temných zdrojov a dokážete zničiť každého, kto sa zdá byť hrozbou pre vás alebo niekoho z vašich blízkych. Zároveň ste plní empatie a súcitu. Ste viac než ochotní tvrdo pracovať a brániť tých, ktorí sa nemôžu brániť sami. Veľmi sa zapájate do života svojich najbližších a preberáte kontrolu nad väčšinou vecí, ktoré prežívajú. Ste veľmi výnimočný človek.

Poznáte číslo životnej cesty? Ukazuje, kam smerujete, čo vás čaká a čomu sa môžete vopred vyvarovať.
Foto: shutterstock/StunningArt

„7“

S najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi introvertní. Ste človek, ktorý sa radšej zdržiava vo svete kníh ako v realite. Neznášate klebety. Často sa vám stáva, že vám nerozumejú ani vaši najbližší. Máte veľmi záhadnú osobnosť. Na jednej strane ste očarujúci, bystrí a uhladení, na druhej strane skvele skrývate svoje vlastné tajomstvá. Váš nevinný úsmev môže byť klamlivý. To všetko núti ľudí o vás rozprávať. Nevidia do vás.

„8“

Ste typ človeka, ktorý má zrejme široké a premyslené myšlienky. Ste človek, ktorý si cení zmysluplnú výmenu názorov. Predovšetkým si ceníte čas strávený s blízkymi. Ste človek, ktorý pracuje oveľa viac, ako by mal. Ste tiež veľmi motivovaní a ambiciózni. Máte silné vodcovské schopnosti.

„9“

Ste typom človeka, ktorý je zrejme mimoriadne orientovaný na detaily. Ste puntičkársky perfekcionista, ktorý akoby neustále hľadal dokonalosť. Máte tendenciu usilovať sa o dokonalosť takmer vo všetkom, čo robíte. Zároveň ste veľmi talentovaní, čo vám umožňuje byť vynikajúci v mnohých oblastiach. Ľudia vám často závidia.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ženy týchto znamení zverokruhu sú skutočné pokušiteľky. Stačí zažmurkať a môžu mať kohokoľvek

Tri znamenia zverokruhu čaká zlatý májový víkend. Ste na zozname?

The post Aká je vaša životná cesta? Vypočítajte si osud podľa dátumu narodenia appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj