Skip to content
Menu
Menu

Bežné nude nechty sú minulosťou. Teraz vládnu capuccino milk nails. Kolegyne vám budú závidieť

Prečítať článok

26.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pexels/cottonbro studio).

Klasické béžové nechty sa stali minulosťou. Namiesto nich sa do salónov dostáva trochu iný, teplejší odtieň pripomínajúci lahodný mliečny nápoj. Ako vyzerajú cappuccino milk nails? Ide o najkrajšie, ale stále jemné gél lak alebo klasické nechty, ktoré si môžete vybrať.

Cappuccino milk nails sú nesporným hitom nadchádzajúcej sezóny.
Foto: pexels/cottonbro studio

Hľadáte zaujímavý a zároveň univerzálny nápad na zdobenie nechtov, ktorý sa hodí na každú príležitosť? Vyberte si jemnú, ale fenomenálnu manikúru v štýle mliečneho nápoja. Cappuccino milk nails sú nesporným hitom nadchádzajúcej sezóny.

Nude nechty s moderným nádychom. Tento odtieň sa hodí ku všetkému

V porovnaní s ostatnými neutrálnymi farbami cappuccino milk celému vzhľadu originálny nádych. Nie je to nič iné ako kombinácia béžovej a kávy. Je pomerne nenápadná, ale zároveň univerzálna, pretože sa hodí ku všetkému. Mliečne cappuccino nechty môžete nosiť k ležérnym alebo športovým outfitom, ako aj k elegantným šatám. Hodia sa na každú príležitosť, takže sa nemusíte obávať novej manikúry pred dôležitou alebo formálnou udalosťou. Sú tiež ideálnou voľbou na svadby alebo sväté prijímanie.

Jemná manikúra 2024. Stavte na mliečnu farbu

V porovnaní s ostatnými nude a béžovými farbami má mliečny odtieň cappuccino teplejšie tóny, takže bude vyhovovať každej ruke. Zoštíhľuje prsty, dodáva eleganciu, triedu a zároveň je nenápadný. Bez obáv s ním môžete nosiť aj mimoriadne bohaté a zdobené šperky, pretože je nenápadný a vytvára krásne, celistvé pozadie.

Béžové nechty s nádychom kávy. Cappuccino milk je hitom

Odtieň cappuccino milk vyzerá sám o sebe šialene, ale keďže je relatívne svetlý, môže byť skvelým základom pre zdobenie. Krásne sa hodí k zlatej, bielej alebo odvážnejším farbám. Dobre vyzerá v lesklej aj matnej verzii. Je tu veľká flexibilita a záleží len na vašej fantázii a, samozrejme, na šikovnosti manikérky.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Končí sa éra predlžovania. „Talianska manikúra“ vytvára ilúziu dlhších nechtov. Ušetrite čas a peniaze

Zavolajte do salónu a objednajte si manikúru v štýle princeznej. Členovia kráľovskej rodiny túto farbu milujú

The post Bežné nude nechty sú minulosťou. Teraz vládnu capuccino milk nails. Kolegyne vám budú závidieť appeared first on Vášeň v tebe.