Skip to content
Menu
Menu

Brat vojvodkyne Kate sa zaplietol do toxického sporu. K Middletonovi prichádza polícia

Prečítať článok

24.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@thismorning instagram.com/jmidy/).

Brat vojvodkyne Kate má v poslednom čase vážne problémy. Jeho sused mu dáva poriadne zabrať. Začalo to sťažnosťami na miestne úrady. Nedávno tento muž posunul veci ďalej.

Brat vojvodkyne Kate sa zaplietol do toxického sporu.
Foto: youtube.com/@thismorning instagram.com/jmidy/

Vojvodkyňa Kate je najstaršou dcérou Carole Middleton a Michaela Francisa Middletona. Manželka princa Williama má mladších súrodencov, brata Jamesa a sestru Philippu, ktorá sa volá Pippa. Ako sa ukazuje, rakovina vojvodkyne Kate nie je jedinou starosťou v živote jej najbližšej rodiny.

Brat vojvodkyne, 37-ročný James Middleton, má vážne problémy so svojím susedom, 65-ročným Davidom Aldertonom, s ktorým je zapletený do toxického sporu. Konflikt trvá už nejaký čas a pomaly sa vymyká spod kontroly. Tentoraz sa vytrvalý sused dopustil mimoriadne zlých činov. Mlčanie konečne prelomil brat vojvodkyne Kate.

Obťažuje brata vojvodkyne Kate sused? V miestnej dedine sa objavili plagáty ohovárajúce Middletonovu rodinu

James Middleton je zakladateľom cukrárskych spoločností a prevádzkuje svoju farmu v Berkshire. Jeho sused David Alderton ho už neraz zbil. Muž sa opakovane sťažoval miestnym úradom na Middletonovu firmu, ktorá ho údajne otrávila.

„Tento mesiac sme boli opäť vystavení nežiaducim toxickým a škodlivým výparom, ktoré unikajú do našich áut, do nášho domu z zjavne nevhodných strojov, ktoré používame. […] Sú tu tri stodoly plné starých poľnohospodárskych strojov, ktoré nikomu neslúžia a všetko sa deje 50 stôp (pozn.red.: 15 metrov) od našich vchodových dverí […] má povinnosť postarať sa o svojich susedov a životné prostredie, nemalo by to mať vplyv na ľudí v okolí“

– muž uviedol pre „The Independent“.

Ako sa ukázalo, toxický sused sa nedávno prekonal a pustil paparazzov na svoj pozemok, aby umožnil fotoreportérom natáčať Middletonovu farmu pomocou dronu. Tam to nekončí. David Alderton údajne oblepil miestnu dedinu aj plagátmi, ktoré útočili na rodinu Jamesa Middletona. Vzhľadom na to, že sestra Jamesa Middletona je budúcou kráľovnou Veľkej Británie, to už začína byť vážne. Čo hovorí dotyčný na „hororového suseda“? K tejto veci konečne prehovoril brat vojvodkyne Kate.

David Alderton na obrázku prevádzkuje predajňu motocyklov.
Foto: facebook.com/Motorcycletradingberkshire

POZRITE TIEŽ AJ: Kate Middleton a William ukázali novú fotku princa Louisa k jeho 6. narodeninám! (FOTO)

Brat vojvodkyne Kate má pomerne vytrvalého suseda. Spomenul utrpenie rodiny

V rozhovore pre „The Independent“ James Middleton povedal, že činy jeho suseda prinášajú nielen utrpenie jeho rodine, ale vnášajú do ich života úzkosť a odrádzajú miestnu komunitu. Toxický susedský spor natoľko pokročil, že sa doňho zapojila aj miestna polícia. Zatiaľ je zásah vlády v ranom štádiu a konflikt nie je nijako vyriešený.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Osobná sekretárka Meghan Markle prelomila mlčanie o MOBBINGU. Prezrádza, aká bola spolupráca s exvojvodkyňou

Tmavé mraky nad manželstvom Meghan a Harryho. Doma sú veci inak, ako si mnohí mysleli

The post Brat vojvodkyne Kate sa zaplietol do toxického sporu. K Middletonovi prichádza polícia appeared first on Vášeň v tebe.