Skip to content
Menu
Menu

Britney Spears v novom príspevku spomína nervové zrútenie a priznáva: „Možno budem musieť podstúpiť operáciu“

Prečítať článok

07.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Drew de F Fawkes, CC BY 2.0).

Nedávne udalosti týkajúce sa Britney Spears sú široko hlásené v médiách. Teraz speváčka urobila ďalší záznam, v ktorom sa odvolávala na svoje zdravie a hotelový škandál.

Britney Spears vydala vyhlásenie. Spomína nervové zrútenie.
Foto: Wikimedia Commons/Drew de F Fawkes, CC BY 2.0

Dobrodružstvá Britney Spears sú už roky v jazykoch takmer po celom svete. Nedávno sa popová princezná stala neslávne známou hrdinkou škandálu, ktorý sa odohral v jednom z hotelov v Los Angeles. Ako médiá informovali len pred pár dňami, speváčka a jej nový partner Paul Soliz sa po večierku plnom alkoholu pohádali v hoteli.

Podľa informácií zo zámoria utrpela Spears pri hádke zranenia nohy. Pred prvou hodinou na miesto dorazili záchranári a 42-ročná žena odišla z hotela v sprievode ochranky. Napriek životným problémom zostáva speváčka v neustálom kontakte s fanúšikmi prostredníctvom Instagramu. Práve tam popová princezná zverejnila video s vyvrtnutým členkom, ktoré znepokojilo fanúšikov.

POZRITE TIEŽ AJ: Priatelia prezradili, ako sa naozaj cítil kráľ Karol III. Princ William je znepokojený

Britney Spears vydala vyhlásenie. Spomína nervové zrútenie

Udalosti posledných dní spôsobili, že médiá sa okamžite začali zaujímať o spevákov zlý psychický stav. Olej do ohňa prilievajú správy o minulosti jej partnera, s ktorým sa zoznámila, keď robil záhradnícke a konzervačné práce na jej pozemku. Muž má údajne zlý vplyv na jej správanie.

Po tom, čo 42-ročnú ženu odfotili pred hotelom v pyžame, sa opäť objavili špekulácie okolo jej zdravotných problémov. Zdá sa, že dotknutá osoba sa rozhodla niektoré z nich poprieť.

„Úprimne, priala by som si, aby bol môj život taký divoký, ako sa o ňom hovorí! Každopádne sa mi stalo niečo zlé s nohou a možno budem musieť ísť na operáciu… Dúfam, že sa to nestane, ale mám pocit, že ma napadli, keď som vyšla v pyžame“

– začala Spears.

Zdrvená speváčka naďalej presviedčala používateľov internetu, že informácie, ktoré sa rozšírili do sveta, nie sú pravdivé. Spears sa v tomto nesúrodom príspevku zmienila aj o svojom aktuálnom zdravotnom stave.

„Vtedy som plakala, pretože som si zranila nohu. Nešlo o žiadnu núdzovú situáciu. Nervovo sa nezrútim. Som dospelá žena, ktorá je vo väčšine situácií veľmi naivná! Len sa hanbím, že som bola napchaná sakra pyžamo nie, cítim sa milovaná… cítim sa zle, v najbližších dňoch sa podrobím liečbe“

– uzavrela.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dráma v kráľovskej rodine nemá konca. Princezná Beatrice prehovorila

Má 93 rokov a pózuje nahá. Je najstaršou a najkrajšou modelkou na svete. Stále chodí po móle

The post Britney Spears v novom príspevku spomína nervové zrútenie a priznáva: „Možno budem musieť podstúpiť operáciu“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj