Skip to content
Menu
Menu

Britney Spears zranená po hádke so svojím priateľom? Svedkovia hovoria o ďalšom nervovom zrútení

Prečítať článok

03.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/britneyspears/ shutterstock/Tinseltown).

Britney Spears bola vraj prevezená do nemocnice v Los Angeles po obrovskej hádke medzi ňou a jej priateľom Paulom Solizom. Svedkovia ubytovaní v rovnakom hoteli ako dvojica tvrdia, že speváčka sa mohla opäť nervovo zrútiť. Nedávne správy hovoria, že umelkyňa „je teraz doma a v bezpečí“.

Britney Spears bola vraj prevezená do nemocnice v Los Angeles po obrovskej hádke medzi ňou a jej priateľom Paulom Solizom.
Foto: instagram.com/britneyspears/ shutterstock/Tinseltown

Zdroje pre TMZ uvádzajú, že pár sa vrátil do svojej izby okolo 23:00, kde pokračovali v párty a popíjaní alkoholu. V jednom momente došlo k vážnej hádke, počas ktorej vraj došlo k fyzickému násiliu. Podľa informácií zo zámoria utrpela Spears zranenia nohy.

Svedkovia tvrdia, že situácia sa vymkla spod kontroly v priebehu niekoľkých okamihov. Speváčka vraj kričala na chodbe svojho bytu. Ubytovaní hoteloví hostia zavolali záchranárov, pretože si mysleli, že hviezda sa duševne zrútila.

pic.twitter.com/5DF89h0lLi

— Pop Tingz Backup (@ThePopTingzz) May 2, 2024

Záchranári dorazili okolo 12:40 a Spearsovú našli opúšťať hotel, zabalenú do vankúša a prikrývky, viditeľne plačúcu. Napriek prítomnosti záchranky sa hviezda neodhodlala odviezť a nakoniec v sprievode ochranky odišla z priestorov hotela bez svojho partnera Paula Soliza.

K incidentu došlo len niekoľko hodín po tom, čo bol ukončený rozvod Britney Spears a Sama Asghariho. Speváčka s najväčšou pravdepodobnosťou išla osláviť tento deň do hotela. Pripomíname, že svojho bývalého manžela spoznala na natáčaní videoklipu k piesni „Slumber Party“.

Police, paramedics called to hotel in Los Angeles after domestic disturbance between Britney Spears and her boyfriend. No reports of serious injuries or arrests. pic.twitter.com/clbqaND6aG

— Channel3 Now (@channel3nownews) May 2, 2024

Vzali sa v júni 2022 a o 14 mesiacov neskôr oznámili rozchod. V auguste 2023 Sam podal žiadosť o rozvod a ako dôvod rozchodu uviedol „neprekonateľné rozdiely“.

„Rozvod bol priateľský a predmanželská zmluva nebola spochybnená“

– informoval zdroj magazínu People.

Zdroj blízky speváčke pre médiá povedal, že Spears, ktorá žije v Thousand Oaks v Kalifornii, „je teraz doma a v bezpečí.“ Ďalší zdroj potvrdzuje: „je doma a nič s ňou nie je.“

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Manželstvo Britney Spears a Sama Asghariho trvalo 14 mesiacov. Po súdnej bitke si rozdelili starostlivosť o päť psov

Nicole Kidman má 56 rokov a postavu ako z rozprávky. Jej kľúčom k úspechu sú 3 zlaté pravidlá

The post Britney Spears zranená po hádke so svojím priateľom? Svedkovia hovoria o ďalšom nervovom zrútení appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj