Skip to content
Menu
Menu

Bývalá Superstaristka, Martina Schindlerová, je po náročnom rozchode

Prečítať článok

05.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/schindlerovamartina/).

Martina Schindlerová si prešla v živote naozaj ťažkými životnými skúškami. Hoci je atraktívna a sympatická, nedarí sa jej práve vo vzťahovej oblasti. Mladé krásne dievča už od 16.tich rokov poznalo celé Slovensko vďaka súťaži Slovensko hľadá Superstar. Martina zahviezdila v úplne prvej šou Superstar a len o chlp jej ušiel titul prvej Superstar. Superstar vyhrala Katka Koščová a Maťa skončila na druhom mieste.

Martina Schindlerová je naozaj ohromne nádherná.
Foto: instagram.com/schindlerovamartina/

Neustále problémy vo vzťahoch

Martina sa netají tým, že má vzťahové problémy. Vydala sa za úspešného podnikateľa Kamila Haršaniho. Predtým tvorila pár s Braňom Záhradníkom. Jej život v manželstve skôr pripomínal zlatú klietku. V roku 2018 sa s podnikateľom horko – ťažko rozviedla. Nedávno naznačila na sociálnych sieťach, že sa jednalo o skutočne ťažký rozvod, kedy si prešla nepríjemnými vecami zo strany ex manžela. Neskôr podporovala ostatné ženy na sociálnych sieťach, ktoré sa boja rozvodu, aby určite išli do toho, a aby boli skutočne šťastné.

„Mám potrebu ich povzbudiť. Ten pravý na celý život – ako jediná vízia úspešného života – to je taký nevďačný postoj. Jasné, bolo by to super, ale ja verím, že každý sa narodil, aby si prežil práve to, čo potrebuje, a každý má na svete pripravenú svoju jedinečnú cestu“

– povedala v rozhovore pre diva.sk.

POZRITE TIEŽ AJ: S ktorou ženou trávi Marek Fašiang svoj čas?

Zlatá klietka

Keď sa Martina Schindlerová vydala, úplne skončila s kariérou a začala sa venovať iba manželovi, rodine a deťom. Našla si skvelého právnika, ktorý jej pomohol s rozvodom. Údajne je to ten istý právnik, Marcel Boris, s ktorým teraz tvorila dva roky pár. Zdá sa však, že už aj ich vzťahu odzvonilo.

Jej vzťah so známym právnikom vraj stroskotal, hoci sa javil ako bezchybný.  Vzťah si prešiel mnohými turbulenciami a nakoniec sa po dvoch rokoch definitívne rozišli. Martin je opäť sama, teraz oslavuje 35 rokov.

Na otázku či sú fámy o rozchode s právnikom odpovedala v tom istom rozhovore Martina Schindlerová takto:

„Vy sa môžete opýtať, ja môžem odpovedať, a aj nemusím. Prosím vás ale o pochopenie v tomto, že sa nechceme vyjadrovať k nášmu súkromiu mimo toho, keď sa vyjadrujeme sami od seba. Máme dokopy štyri deti, ktoré vedia čítať, chceme si riešiť naše veci sami.“

Martina Schindlerová na sociálnych sieťach píše o rozchodoch

Martina prechádzala rôznymi životnými skúškami. Momentálne sa pred mesiacom rozišla s právnikom, predtým sa rozviedla s manželom. Musela sa z ich hniezdočka odsťahovať aj so všetkými kuframi znova do svojho bytu. Je to veľký šok pre verejnosť, pretože párik sa zdal byť veľmi šťastný.  Martina opäť žije sama a stále sa na internete vyjadruje k vzťahovým otázkam a rozchodom, ktoré veľmi bolia.

Martina Schindlerová.
Foto: instagram.com/schindlerovamartina/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zuzana Čimová si prešla ťažkými chvíľami, teraz ukázala utajovaného priateľa

Kollárova dcéra sa sťahuje za miliardárom do Indie!

The post Bývalá Superstaristka, Martina Schindlerová, je po náročnom rozchode appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj