Skip to content
Menu
Menu

„Dad bob“ bude nosiť každá módna žena. Kaderníci ho už teraz označujú za hit leta 2024

Prečítať článok

5.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe ().

„Dad bob“ je najnovší trend účesu, ktorý je veľmi obľúbený u módnych fanúšikov a rýchlo získava na popularite. Kaderníci ho už označili za „účes leta 2024“.

„Dad bob“ je najnovší trend účesu, ktorý je veľmi obľúbený u módnych fanúšikov a rýchlo získava na popularite.
Foto: shutterstock/Kuznetsov Dmitriy

Vzhľadom na neustále sa meniace trendy vo svete módy, krásy a účesov niet divu, že si mnohé ženy stále doprajú rôzne úpravy. Účesy typu bob sú nadčasové, dokonca ikonické strihy, ktoré sa vyznačujú pohodlnosťou a módou inšpirovanou retro štýlom. Nie je prekvapením, že tento trend stále rastie. Na módnom výslní sa práve objavil „dad bob“.

Módny dámsky účes. „Dad bob“ prevezme trendy na leto 2024

Pod názvom „dad bob“ sa skrýva klasický, ale o niečo drsnejší strih, bez ktorého si kaderníci toto leto nevedia predstaviť. V podstate ide o mierne dlhšiu a hranatejšiu variáciu klasického bobového strihu, ktorá vyžaruje zrelšiu a ľahšiu atmosféru pripomínajúcu 90. roky. Na rozdiel od kratších francúzskych bobov alebo asymetrických bobov tento typ strihu zahŕňa udržanie dĺžky niekde medzi bradou a kľúčnou kosťou, čo poskytuje univerzálnu dĺžku, ktorá nie je príliš drastická. Skvele teda poslúži ženám, ktoré sa rozhodne nehrnú do odvážneho skracovania vlasov a chcú si zachovať určitú dĺžku svojich prameňov.

Omladzujúce krátke účesy pre ženy. Účes bob je nenáročnou odpoveďou na trendy

Pre tých, ktorí zvažujú zmenu účesu ešte túto jar, má “dad bob“ niekoľko výhod. Jeho predĺžená dĺžka poskytuje viac možností stylingu a všestrannosti v porovnaní s kratšími účesmi typu bob. Preto bude obľúbenou voľbou pre tých, ktorí váhajú s odvážnym strihom. Navyše láka svojím ležérnym šarmom a nenúteným vzhľadom. Niet divu, veď uvoľnená estetika 90. rokov sa toto leto ukazuje ako jeden z najžiadanejších štýlov. Okrem toho si tento typ strihu vyžaduje minimálne úsilie pri stylingu, takže je ideálny pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý, ale elegantný vzhľad.

Účes „dad bob“, ktorý sa dá prispôsobiť rôznym príležitostiam a ľahko upraviť, bude ako spoľahlivé džínsy v našom šatníku, ktoré sa hodia na akýkoľvek vzhľad. Či už máte rovné, vlnité alebo kučeravé pramene, nemusíte váhať, či sa do neho pustíte.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Preto sú „vlasy matné a náchylné na lámanie“. Kaderníčka odporúča, ako často zastrihávať končeky

Curtain bangs? Zabudnite na to. Toto je éra baby bangs. Uberá roky a je úžasne jednoduchá na úpravu

The post „Dad bob“ bude nosiť každá módna žena. Kaderníci ho už teraz označujú za hit leta 2024 appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj