Skip to content
Menu
Menu

Demi Moore v úzkych bikinách poteší svojou postavou. Je ťažké uveriť, že má 61 rokov (VIDEO)

Prečítať článok

02.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/lev radin).

Demi Moore sa vybrala na dovolenku so svojimi najbližšími, čo zdokumentovala videom na sociálnej sieti. 61-ročná žena zároveň nezabudla predviesť svoju pôsobivú postavu. Používatelia internetu jej komplimentmi nešetrili.

Demi Moore opäť potešila svojou postavou. Používatelia internetu sú ohromení.
Foto: shutterstock/lev radin

V šoubiznise nie je núdza o hviezdy, ktoré už roky dokážu zastaviť proces starnutia. Jednou z takýchto osôb je nepochybne Demi Moore, ktorá sa už niekoľko desaťročí teší titulu jednej z najkrajších herečiek Hollywoodu. Ťažko uveriť, no pred pár mesiacmi hviezda oslávila 61. narodeniny.

Demi Moore je veľmi aktívna aj na sociálnych sieťach, kde ochotne predvádza svoju fantastickú postavu, ktorú by jej zrejme závidela nejedna mladšia kamarátka. Pôsobivá postava skutočnej ikony 90. rokov je výsledkom pravidelného tréningu pod dohľadom profesionálov a dodržiavania špeciálnej, zdravej stravy. Treba však priznať, že účinky sú viditeľné aj voľným okom…

Demi Moore opäť potešila svojou postavou. Používatelia internetu sú ohromení

Nedávno mala herečka ďalšiu príležitosť predstaviť celému svetu svoju štíhlu postavu. Demi Moore vyrazila na dovolenku do Mexika so svojimi najbližšími. Na profile 61-ročnej ženy na sociálnej sieti sa objavila vtipná nahrávka piesne „Burning Love“ s Royal Philharmonic Orchestra od Elvisa Presleyho. Vo filme môžeme vidieť, ako hviezda a jej blízki, okrem iných: dcéra alebo aj priatelia sa veselo bavia na piesočnatej pláži.

Bola to však postava Demi Moore, ktorá ukradla všetku pozornosť používateľov internetu. Aj keď sa v komentároch objavilo veľa vrúcnych slov o herečkinej rodine, najväčší dojem urobil jej pôsobivý tvar, ktorý ešte zvýraznili tenučké bikiny s leopardím vzorom.

Milujem túto rodinu; Toto je jedna z najlepších vecí, aké som kedy videla!

„Milujem ťa; Je to také milé a zábavné!; Demi vyzerá úžasne; Úžasná vy a úžasná rodina; Keď budem staršia, chcem vyzerať ako Demi; Akú milú, úžasnú rodinu máte; Slečna Mooreová, ste inšpiráciou; Chcem mať Demiino ploché brucho, keď budem mať 61 rokov“

– napísali fanúšikovia do komentárov.

Moore.
Foto: instagram.com/demimoore/

Moore opäť potešila svojou postavou.
Foto: instagram.com/demimoore/

Demi Moore na dovolenke.
Foto: instagram.com/demimoore/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kate Middleton a William zverejnili NOVÚ FOTKU princeznej Charlotte pri príležitosti jej 9. narodenín! Vypadla mame z oka? (FOTO)

Jennifer Aniston ukázala stav svojej pleti. Všetko je vidieť na záberoch po tréningu

The post Demi Moore v úzkych bikinách poteší svojou postavou. Je ťažké uveriť, že má 61 rokov (VIDEO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj