Skip to content
Menu
Menu

Denný horoskop na piatok – 17. mája

Prečítať článok

17.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Miha Creative).

Denný horoskop na 17. mája. Býk sa nebude môcť sústrediť. Blíženci môžu byť rozpoltení. A čo čaká vás tento piatok? Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na piatok – 17. mája. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shutterstock/Miha Creative

Denný horoskop – Baran

Baran dostane veľa zaujímavých návrhov. Možno budete spokojnejší, ako ste spočiatku očakávali. Uvidíte, že vaša budúcnosť vyzerá sľubne. Nemusíte sa vlastne ničoho obávať.

Denný horoskop – Býk

Býk sa nebude môcť sústrediť. V práci sa vám nebude dariť a niektorí ľudia môžu byť nespokojní s vaším postupom. Už budete myslieť na večer a dnešné spoločenské stretnutia. Môžete to niekomu vysvetliť? No skúste.

Denný horoskop – Blíženci

Blíženci môžu byť rozpoltení. Niekto vám hovorí, aby ste urobili rozhodnutie, ktoré ste nemali v úmysle urobiť. Je to veľmi ťažké, ale musíte niečo povedať. Nenechajte sa chytiť do pasce, ktorú vám táto osoba pripravuje. Je to tak najlepšie.

Denný horoskop – Rak

Rak sa nebude nudiť. V práci na vás čaká veľa úloh, s ktorými ste ani nepočítali. Keď prídete domov, aj vaša rodina bude niečo chcieť. Príliš sa tým nestresujte – jednoducho si robte svoju prácu.

Denný horoskop – Lev

Lev sa nemôže stále spoliehať na šťastie. Aby ste dosiahli svoje ďalšie ciele, budete sa musieť pustiť do práce. Po dlhšej prestávke vám to určite bude robiť problémy, ale nemáte na výber. Čím skôr to pochopíte, tým lepšie.

Denný horoskop – Panna

Zdá sa, že Panna sa nevie presadiť. Máte problém otvorene hovoriť s niekým, na kom vám záleží. V dôsledku toho sa môžete cítiť veľmi osamelo, ale nebudete s tým môcť nič urobiť. Snažte sa zostať v blízkosti svojej rodiny a veci sa nejako vyriešia.

Denný horoskop – Váhy

Váhy sa upokoja. Vnútorná harmónia a pokoj, ktorý konečne pocítite, vás dovedú k úspechu. Budete sa môcť sústrediť a potom podniknúť správne kroky, aby ste dosiahli vytúžený cieľ. Ostatní budú prekvapení, že sa vám tak darí.

Denný horoskop – Škorpión

Škorpión by sa nemal zapájať do žiadneho konfliktu. Ak aj nejaká hádka vypukne, nebude sa týkať priamo vás. Tým, že sa zapojíte do niečoho, čo by malo naozaj zostať vedľa vás, by ste si mohli znepriateliť niekoľko ľudí na opačných stranách sporu.

Denný horoskop na 17. mája.
Foto: shutterstock/sarayut_sy

Denný horoskop – Strelec

Strelec si konečne vydýchne. Už žiadny stres a tlak zo strany okolia. Niekto urobí rozhodnutie, ktoré vás zachráni pred problémami. Nemôžete sa však zaviazať k žiadnym novým podnikom, kým neukončíte tie predchádzajúce.

Denný horoskop – Kozorožec

Kozorožec už prežíva víkend. O prácu sa veľmi nezaujímate, aj keď dnes aj tak už nemáte v práci čo robiť. Robíte si plány na sobotu a nedeľu, hoci párty šialenstvo začína až večer. Len si dajte pozor, aby ste sa príliš nerozvášnili.

Denný horoskop – Vodnár

Vodnár vycíti niekoho lož. Budete nahnevaní, že vás chce niekto takýmto perfídnym spôsobom oklamať a začnete tejto osobe niečo vyčítať. Nesnažte sa pracovať v jej neprospech, pretože sa to môže rýchlo obrátiť proti vám.

Denný horoskop – Ryby

Ryby sa nestretnú s osobou, ktorá je pre ne dôležitá. Aj keď ste v to veľmi dúfali, dnes vám to nevyjde. Nedávajte najavo svoju nespokojnosť, pretože nie je to vina vášho budúceho partnera. Jednoducho si vyberte iný termín.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ich druhým menom je úspech. Tieto znamenia zverokruhu vždy uspejú!

Najvzácnejšie znamenie zverokruhu. Títo ľudia majú zvláštne vlastnosti

The post Denný horoskop na piatok – 17. mája appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj