Skip to content
Menu
Menu

Dlho som hľadala spôsob, ako hydratovať pleť. Tieto jednoduché spôsoby sú najúčinnejšie

Prečítať článok

21.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/BLACKDAY).

Dlho som hľadala spôsob, ktorý by mi pomohol regenerovať a hydratovať pleť. Ako najúčinnejšie sa ukázali jednoduché triky, na ktoré väčšina z nás denne zabúda. Teraz je moja pokožka tváre zamatovo jemná, žiarivá a zároveň hydratovaná.

Aká cesta je najjednoduchšia k bezchybnej pleti?
Foto: shutterstock/BLACKDAY

Mnohí z nás denne zabúdajú na základné veci, ktoré sú v starostlivosti o pleť veľmi dôležité. Preto sa oplatí venovať pozornosť jednoduchým spôsobom, ako udržať pokožku hydratovanú a vyživenú.

Nezabudnite sa hydratovať. Je to jednoduchá cesta k bezchybnej pleti

Dostatok vody má blahodarný vplyv na celý organizmus, ako aj na vzhľad našej pokožky. Voda je kľúčovou zložkou hydrolipidového plášťa a pomáha udržiavať pokožku hydratovanú. Malé straty vody v tele môžu spôsobiť, že pokožka bude drsná a tým sa zhorší jej vzhľad.

Masáž kockami ľadu hydratuje a vypína pokožku. Poskytuje efekt zdravej a žiarivej pleti

Masáž kockami ľadu je rýchly a mimoriadne účinný spôsob, ako zlepšiť vzhľad pleti.
Foto: shutterstock/alastis

Masáž kockami ľadu je rýchly a mimoriadne účinný spôsob, ako zlepšiť vzhľad pleti. Už po niekoľkých minútach je pleť vypnutejšia a vyživenejšia. Chlad totiž sťahuje cievy pokožky a prekrvuje ju, preto má vyživujúci a okysličujúci účinok. Pleť sa stáva jemnejšou a opuchy miznú. Takúto masáž vykonávajte pred nanesením krému, aby ste zvýšili účinnosť výrobku.

Masť s vitamínom A je liekom na suchú pokožku. Používajte ju každý večer

V boji proti suchej pokožke sa môže osvedčiť aj klasická masť s vitamínom A. Tento výrobok sa odporúča na každodenné používanie na ochranu pokožky pred škodlivým ozónom, pretože vitamín A priaznivo pôsobí na obsah vlhkosti v pokožke a jej regeneráciu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pripravte svoju pleť na leto. Toto sú najlepšie triky pre hodvábne hladkú pleť

Botox z ľanových semienok na tvár. Maska bude fungovať ako najdrahšia liečba

The post Dlho som hľadala spôsob, ako hydratovať pleť. Tieto jednoduché spôsoby sú najúčinnejšie appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj