Skip to content
Menu
Menu

Domáce ošetrenie, ktoré bude fungovať ako plastická operácia? Tento trik vyhladí vrásky

Prečítať článok

15.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: freepik/valuavitaly).

Starnutie pleti je nevyhnutný proces, ktorý čaká každého z nás. Správnou starostlivosťou ho však môžete smelo spomaliť. Zistite, ako sa zbaviť vrásky bez zásahu estetickej medicíny.

Starnutie pleti je nevyhnutný proces, ktorý čaká každého z nás.
Foto: freepik/valuavitaly

Charakteristická línia medzi obočím je jeden zo znakov starnutia pleti. Hoci sa potom mnohí ľudia obracajú na zákroky estetickej medicíny, my poznáme cestu!

Domáce lieky na vrásky! Tieto ingrediencie určite máte vo svojej kuchyni

Jedným zo spôsobov, ako sa zbaviť odolných vrások, je vyrobiť si domácu masku. Tá je dokonalým doplnkom vašej každodennej starostlivosti o pleť a pomáha bojovať proti vráskam.

Potrebujete len 4 polievkové lyžice medu a 4 polievkové lyžice kokosového mlieka. V malej miske zmiešajte ingrediencie a potom ich naneste na vyčistené čelo. Po 15 minútach môžete masku zmyť vlažnou vodou.

Používaním týchto prírodných zložiek bude vaša pleť hydratovanejšia a regenerovanejšia. Rozhodujúcou zložkou je tu med, ktorý obsahuje mnoho cenných látok a tiež znižuje výskyt vrások a zlepšuje pevnosť pleti.

Používaním týchto prírodných zložiek bude vaša pleť hydratovanejšia a regenerovanejšia.
Foto: shutterstock/Inna Dodor

Nezabudnite masku skladovať príliš dlho. Najlepšie sa hodí maska vyrobená za pochodu.

Tvárová joga? Určite vyskúšajte túto metódu

Druhým dôležitým tipom, ktorý vám pomôže v boji proti vráskam, je pravidelné vykonávanie týchto jednoduchých cvikov na tvár.

Ukazovák a prostredník položte na konce obočia a jemne natiahnite pokožku na vonkajšiu stranu. Po 10 sekundách môžete pokožku pustiť.

Ďalším dôležitým cvičením je krúživé masírovanie v oblasti vrásky. Tieto cviky môžete vykonávať počas nanášania starostlivosti o pleť, aby ste zvýšili jej účinnosť a ešte viac ju hydratovali.

Boj proti vráskam ešte nikdy nebol taký jednoduchý a účinný!

Tvárová joga vám pomôže v boji proti vráskam.
Foto: freepik/yanalya

Pred použitím akejkoľvek novej starostlivosti o pleť nezabudnite skontrolovať, či sa nevyskytli alergické reakcie, pretože každá pleť môže reagovať inak.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nastrúhajte, pridajte 1 lyžičku a naneste na tvár. Červený patent na vrásky priamo z kuchyne

Odstráňte levie vrásky bez skalpela. Zmiešajte tieto dve zložky a naneste na čelo

The post Domáce ošetrenie, ktoré bude fungovať ako plastická operácia? Tento trik vyhladí vrásky appeared first on Vášeň v tebe.