Skip to content
Menu
Menu

Dvadsaťročná sa prvýkrát vybrala na all inclusive dovolenku. „Za toto neplatíme?“

Prečítať článok

26.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok.com/@askatraveladvisoralgv).

Mnoho ľudí si pre pohodlie vyberá all inclusive dovolenku. Nemusíte sa starať, kam na obed či večeru, o atrakcie v rezorte nie je núdza a alkohol a nápoje máte v cene pobytu. Nie každý si to však uvedomuje. Nedávno sa na TikToku objavila nahrávka 20-ročnej ženy, ktorá si tento druh relaxu zvolila prvýkrát.

Foto: tiktok.com/@askatraveladvisoralgv

Dovolenka all inclusive je koncept, ktorý v 50. rokoch minulého storočia vymyslel Belgičan Gerard Blitz. On, unavený zážitkami z vojny, chcel vytvoriť miesto, kde by sa ľudia mohli stretávať pri športe, spoločnej zábave a radosti zo života. Po dovolenke strávenej v odľahlej oblasti na Korzike sa Blitz rozhodol zorganizovať prázdninové dedinky na nedotknutých, krásnych miestach Stredozemného mora. Nevedel, že vytvára nový životný štýl.

All inclusive dovolenky sa odvtedy stali pojmom známym po celom svete a dodnes patria medzi obľúbené formy relaxu. Napriek dlhoročnej histórii sú ľudia, ktorí all inclusive len objavujú.

Dvadsaťročná slečna bola prvýkrát na all inclusive dovolenke

Dovolenka all inclusive nie je medzi 20-ročnými taká populárna ako medzi staršími generáciami. Na profile Ask A Travel Advisor ALGV sa objavilo video, ktoré so štipkou soli ukazuje 20-ročnú turistku, ako prvýkrát relaxuje v rezorte.

„Rada by som si zašla na drink, ale maximálne môžem minúť 20 dolárov“

– hovorí na začiatku videa.

Jej priateľka vysvetľuje, že všetky nápoje sú v cene dovolenky.

„Čo tým myslíš?“

– pýta sa prekvapená 20-ročná žena.

„Si na all-inclusive“

– odpovedá jej spoločníčka.

Potom dievča obdivuje umelecké výkony a neverí, že za víno nebude musieť zaplatiť.

„Vedeli ste, že je tu aj neobmedzená zmrzlina?“

– vzrušuje sa na druhý deň.

@askatraveladvisoralgv A Gen Z’s first all-influsive is a learning curve What was the most surprising thing to you on your first trip? #planwithapro #askatraveladvisor #secretsmoxcheplayadelcarmen #secretsakumal #genz #firstallinclusive #mexicomagico #algvhic23 #vacay #firsttrip #traveltiktok ♬ original sound – Ask A Travel Advisor ALGV

„Nemohli sme sa pozerať na alkohol“

V komentároch sa vyjadrili aj ďalší ľudia z generácie Z, ktorí zažili all inclusive dovolenky. „Môj priateľ ma raz zobral na takú dovolenku. Po troch dňoch sme prestali piť, pretože sme už nezniesli pomyslenie na alkohol,dočítali sme sa. „Nie sme zvyknutí dostávať veci zadarmo, preto sa na ne pozeráme s podozrením,“ dodal niekto ďalší.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dráma 27-ročnej ženy na letisku. Odmietli jej pomôcť, pretože váži príliš veľa. „Takmer som omdlela“.

Má 100 rokov, pracuje a na svoje zdravie sa nesťažuje. Takto vyzerá jej jedálniček. „Lekári sú ohromení“

The post Dvadsaťročná sa prvýkrát vybrala na all inclusive dovolenku. „Za toto neplatíme?“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj