Skip to content
Menu
Menu

Dvere sú zapečatené. Princ William vydal absolútny zákaz. Princ Harry nebude potešený

Prečítať článok

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Shutterstock/Isaaack shutterstock/ACHPF).

Konflikt v kráľovskej rodine trvá už dlhšie. Podľa najnovších správ mal princ William urobiť rozhodnutie, ktoré by sa princovi Harrymu nepáčilo. Šance, že sa bratia uzmieria, sú podľa odborníkov mizivé.

Foto: Shutterstock/Isaaack shutterstock/ACHPF

Nie je žiadnym tajomstvom, že rozkol v britskej kráľovskej rodine trvá už niekoľko rokov. Spor medzi princom Harrym a princom Williamom neustále eskaluje. Aj keď málokto stále dúfa, že sa situácia zlepší, nič nenasvedčuje tomu, že sa tak stane.

Práve naopak. Najnovšie správy z médií vyvracajú akékoľvek ilúzie. Princ William podľa odborníka údajne vydal príkaz, ktorý raz a navždy zlikviduje šance princa Harryho na návrat do Veľkej Británie.

Nezmieri sa princ William s princom Harrym? Urobil dôležité rozhodnutie

Všetko však nasvedčuje tomu, že medzi princom Williamom a princom Harrym nedôjde k veľkému a dlho očakávanému zmiereniu. Podľa najnovších medializovaných informácií mal následník trónu urobiť konečné rozhodnutie ohľadom mladšieho brata a jeho rodiny. Hilary Fordwich, expertka na Windsorovcov, povedala, že princ William zakázal princovi Harrymu vrátiť sa do krajiny a pracovať v radoch kráľovskej rodiny.

Špecialistka tvrdí, že malo ísť o veľmi ťažké rozhodnutie, no princ William nevidel iné riešenie. Všetko kvôli verejným vyhláseniam princa Harryho a opakovanému ohováraniu kráľovskej rodiny.

„V rámci rodiny je všeobecne známe, že princ William ustanovil absolútny zákaz Harryho návratu akýmkoľvek spôsobom, tvarom alebo formou do svojej bývalej kráľovskej rodiny.

– povedala expertka na televíznej stanici Fox News Digital.

POZRITE TIEŽ AJ: Kráľovná Camilla nenávidí vojvodkyňu Kate? Šokujúce, čo urobila. Všetko vyšlo najavo

Pre princa Harryho existuje stále svetlo na konci tunela. Všetko je v rukách kráľa Karola III

Je rozhodnutie princa Williama nezvratné? Podľa odborníkov na britskú kráľovskú rodinu je jedinou osobou, ktorá môže ovplyvniť zrušenie zákazu, kráľ Karol III. Dlho sa aj hovorilo, že britský panovník by rád konečne zmieril rodinu.

Bývalý kráľovský komorník Grant Harrold však tvrdí, že existuje jedna vec, ktorú by princ Harry musel urobiť, aby prinútil svojho otca priviesť ho späť do rodiny.

„Jediným riešením je, aby Harry urobil verejné vyhlásenie, v ktorom prizná, že bol na nesprávnom mieste a že jeho spomienky sú nesprávne“

– priznal sa v rozhovore pre New York Post.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ Harry je opäť v televízii. Vracia sa v silnom rozhovore. Má sa kráľovská rodina čoho báť?

Princ William to urobí, keď sa stane kráľom. Prelomové rozhodnutie. Nie každý bude šťastný

The post Dvere sú zapečatené. Princ William vydal absolútny zákaz. Princ Harry nebude potešený appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj