Skip to content
Menu
Menu

„Elegantný bob“ – omladzujúci účes na jar a leto, ktorý zoštíhľuje tvár

Prečítať článok

24.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Roman Samborskyi).

Bob je nesmrteľný, klasický účes, ktorý sa už roky teší neutíchajúcej obľube medzi ženami. Vo svojej najnovšej verzii, známej ako „slob“, sa stáva módnou voľbou na jar a leto. Čo by ste mali vedieť o tomto účese, ktorý opticky zoštíhľuje tvár a omladzuje ju?

Ktorý strih bude hitom tohto leta?
Foto: shutterstock/Roman Samborskyi

Sleek bob alebo slangovo slob je elegantný bob, ktorý je teraz trendy a pýši sa minimalistickým štýlom. Je ľahký, vzdušný účes na jar a leto, ktorý vyhovuje prakticky každej žene. Vlasy sa ľahko upravujú a harmonizujú s tvárou bez ohľadu na jej typ. „Slob“ je univerzálny – hodí sa ženám každého veku, opticky omladzuje a zoštíhľuje tvár.

Nie nadarmo si sleek bob získal srdcia celebrít, ktoré si rady vyberajú tento štýlový strih. Ide o elegantný účes, ktorý dobre funguje s ofinou, no nevyžaduje si ju. Ženy, ktoré sa s ofinou necítia dobre, si preto s istotou môžu vybrať strih bez nej.

„Elegantný bob“ alebo „slob“ je účes, pri ktorom sú vlasy skrátené po čeľusť alebo bradu. Niektorí kaderníci sa rozhodnú vlasy vzadu dodatočne skrátiť a pri korienkoch nadvihnúť, nie je to však potrebné. Slob je pohodlný, vzdušný účes, ideálny pre ženy so štíhlou, oválnou tvárou.

„Elegantný bob“ vyzerá najlepšie na rovných alebo jemne zvlnených vlasoch. Pri tomto strihu jemné a tenké vlasy získajú objem, stanú sa vzdušnými a hustejšími. Pre ženy, ktoré majú husté vlasy, môže byť „slob“ rovný a hladký za predpokladu, že sa použijú vhodné stylingové prípravky, ktoré vlasy nezaťažia. Bezpochyby je slob ideálnym účesom na jar a leto 2024 pre ženy všetkých vekových kategórií.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Slovenské ženy si zamilovali „elegantný bob“. Tento strih bude hitom tohto leta

Na klasický dlhý bob radšej zabudnite. Omladzujúci účes “ butterfly“ sa vracia na jar 2024

The post „Elegantný bob“ – omladzujúci účes na jar a leto, ktorý zoštíhľuje tvár appeared first on Vášeň v tebe.