Skip to content
Menu
Menu

„Fluffy bob“ teraz zažíva zlaté obdobie. Dokonca aj Jennifer Aniston ho nosí

Prečítať článok

16.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Tinseltown).

Módny dámsky účes, ktorý si pravdepodobne obľúbia ženy všetkých vekových kategórií? Jennifer Aniston si ho už vybrala. Herečka zaujme svojím omladzujúcim a ľahkým „nadýchaným bobom“.

Omladzujúci a ľahký „nadýchaný bob“.
Foto: shutterstock/Tinseltown

V priebehu rokov si Jennifer Aniston vytvorila svoj vlastný jedinečný štýl. Táto 55-ročná hollywoodska hviezda rada experimentuje nielen s módou, ale aj s účesmi. Na vlne popularity televízneho seriálu Priatelia sa herečka stala inšpiráciou pre tisíce žien na metamorfózu a výrazný účes bol dokonca pomenovaný podľa postavy Rachel Green, ktorú v seriáli hrala.

Jar je ideálnym obdobím na zmenu a dodanie vlasom nový vzhľad. Jennifer Aniston si je toho dobre vedomá a v súčasnosti predvádza svoj nový vzhľad s novým účesom. „Fluffy bob“ alebo aj nadýchaný je túto sezónu neprekonateľným účesom pre ženy všetkých vekových kategórií.

Nový účes Jennifer Aniston. Ako vyzerá „nadýchaný bob“?

Ako Rachel Greenová z televízneho seriálu Priatelia inšpirovala svojimi účesmi v priebehu rokov mnoho žien. Jennifer Aniston je už známa svojimi dlhými vlasmi s charakteristickým vrstveným vzhľadom pre väčší objem a telo. Nedávno sa však rozhodla veci trochu zmeniť a ostrihala si vlasy nakrátko. Jej „nadýchaný bob“ s dĺžkou po plecia potešil jej fanúšikov aj ostatných. Lob účes zvýrazňuje črty jej tváre a opticky omladzuje tvár vďaka kučeravým a mierne zvráteným prameňom. Strih je ľahký a objemný, vďaka čomu vlasy stúpajú ku korienkom.

Omladzujúce dámske účesy pre ženy po päťdesiatke a staršie. Inšpirujte sa výberom Anistonovej

„Nadýchaný bob“, známy aj ako „fluffy bob“, je technicky dlhý bob, do ktorého boli vložené veľmi jemné vrstvy. Tie poskytujú veľký objem a vďaka nim je tento strih ideálny pre každého, kto má jemné vlasy. Skvele poslúži ženám, ktoré uprednostňujú praktické strihy, ktoré si nevyžadujú časovo náročný styling.

Mierne zvlnenie vlasov v blízkosti tváre ju opticky omladí o niekoľko rokov a opticky zvýši ovál a zvýrazní lícne kosti. Nadýchaný bob je ideálny účes pre ženy všetkých vekových kategórií bez ohľadu na typ pleti, farbu pleti alebo štruktúru vlasov.

Redakcia Vášeň v Tebe.

Súvisiace články:

Už nie klasický bob a hladké vlasy! Toto je účes, ktorý si na jar 2024 vyberú tie najštýlovejšie z nás

Jennifer Aniston v najmodernejšom účese pre päťdesiatničky. Ľahký a jednoduchý účes – jarná senzácia!

The post „Fluffy bob“ teraz zažíva zlaté obdobie. Dokonca aj Jennifer Aniston ho nosí appeared first on Vášeň v tebe.