Skip to content
Menu
Menu

Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo predvádzajú na pláži svoje ŠPORTOVÉ postavy. Fanúšikovia: „Dvaja najkrajší ľudia na svete“ (FOTKY)

Prečítať článok

22.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/georginagio/).

Georgina Rodriguez zverejnila na Instagrame romantické video, v ktorom si s Cristianom Ronaldom prejavovali náklonnosť. V sekcii komentárov sa spustila lavína komplimentov.

Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo sa bozkávajú na pláži.
Foto: instagram.com/georginagio/

Georgina Rodriguez v nedeľu zverejnila na Instagrame video, na ktorom môžeme vidieť celebritu tráviť romantické chvíle na pláži s Cristianom Ronaldom. Video ukazuje, ako slávna dvojica vystupuje z vody, potom sa nohami brodí na brehu, začne sa navzájom obsypávať vášnivými bozkami, objímať sa a potom, držiac sa za ruky, kráčajú smerom ku kamere. Používatelia internetu boli potešení, v sekcii komentárov sa teda spustila lavína komplimentov.

Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo.
Foto: instagram.com/georginagio/

Ľúbim vás. Si krásna; Ste úžasný pár; Najlepší pár športového sveta a vzor mládeže. Nech ich Boh žehná a vždy ich ochraňuje; S takouto láskou by som chcela žiť; Ste jednou z najšťastnejších žien na svete. Okolo Cristiana je veľa žien, ale on ťa jednoducho miluje a je k tebe úprimný, nikdy ťa nepodvádza. Máš veľké šťastie; Ste sladký pár; Aký si sladký; Milujem týchto dvoch; Dvaja z najkrajších ľudí na svete, nech vás Boh chráni; To by mal byť cieľ každého páru – čítame v komentároch.

V ten deň Georgina predviedla svoju úžasnú postavu v tmavohnedých úzkych plavkách. Cristiano však zase ukázal svoje svalnaté telo v úzkych tyrkysových plavkách.

Sledujte, ako sa Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo oddávajú vášni na pláži.

Takto sa teda Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo oddávajú vášni na pláži.
Foto: instagram.com/georginagio/

Georgina a Cristiano Ronaldo.
Foto: instagram.com/georginagio/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Jennifer Lopez sa ukázala so svojimi sestrami. Všetky sú oslnivo krásne a mimoriadne podobné

Hviezda filmu „Baywatch“ po 26 rokoch znovu vytvorila ikonickú scénu zo série. Donna D’Errico má 56 rokov

The post Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo predvádzajú na pláži svoje ŠPORTOVÉ postavy. Fanúšikovia: „Dvaja najkrajší ľudia na svete“ (FOTKY) appeared first on Vášeň v tebe.