Skip to content
Menu
Menu

Hľadáte lásku? V lete láska zaklope na dvere, ale len pre tieto znamenia zverokruhu

Prečítať článok

6.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Jacob Lund).

Pre niektoré znamenia zverokruhu bude toto leto výnimočné. V nasledujúcich mesiacoch sa prebudia vaše zmysly a vaše dlhodobé hľadanie lásky sa môže skončiť úspechom. Kozmické usporiadanie bude priaznivé pre nadväzovanie nových známostí a či už pôjde o krátkodobý románik alebo začiatok dlhšieho príbehu, astrologické predpovede hovoria, že niektorí ľudia budú mať šťastie.

Hľadáte lásku? V lete vám možno zaklope na dvere.
Foto: shutterstock/Jacob Lund

Láska visí vo vzduchu… Letné cestovanie, horúca atmosféra a vyostrené zmysly spôsobia, že nové známosti so sebou prinesú rýchlejší tlkot srdca. Môže to byť nevinný flirt alebo šanca na dlhodobý vzťah. Ak patríte medzi šťastlivcov, majte oči na stopkách a nepremeškajte príležitosť zamilovať sa.

Blíženci

Počas leta budú Blíženci okolo seba šíriť romantickú auru. Tí, ktorí ešte nenašli lásku, môžu očakávať prelom v jej hľadaní. Ich temperamentná a sebavedomá povaha zabezpečí, že v ich okolí nebude núdza o ctiteľov. Môže sa medzi nimi nájsť niekto, kto nielen ocení citlivosť Blížencov, ale bude zdieľať aj ich vášne. Rozhovory až do rána môžu spôsobiť, že sa v bruchu objavia motýle. Je to šanca vybudovať niečo výnimočné.

Lev

Hoci sa hrdý Lev nemôže sťažovať na nedostatok záujmu zo strany opačného pohlavia, aj tak sa rýchlo začne nudiť. Na jednotvárnosť sa však v tomto letnom období nebude sťažovať. Do cesty mu príde niekto, vďaka komu bude leto plné vzrušenia. Pokiaľ sa otvorí novým možnostiam, nebude ľutovať. V jeho okolí sa objaví niekto, s kým zažije nezabudnuteľné dobrodružstvo. Bude záležať len na ňom, či pôjde len o prázdninový flirt, alebo o dlhší vzťah.

Láska visí vo vzduchu…
Foto: shutterstock/Prostock-studio

Váhy

Pre ľudí v znamení Váh bude leto časom na zamyslenie. Keď sa na chvíľu zamyslia nad tým, čo chcú od vzťahu, uvedomia si, že lásku nemusia hľadať ďaleko. Už dlho majú vo svojom okolí niekoho, kto k nim tajne niečo cíti. Len čo urobia prvý krok, uvedomia si, že je to začiatok novej etapy ich života.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto tri znamenia zverokruhu čaká náročný júl. Na obzore je veľa problémov. Osud im nebude naklonený

Horoskop na júl 2024

The post Hľadáte lásku? V lete láska zaklope na dvere, ale len pre tieto znamenia zverokruhu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj