Skip to content
Menu
Menu

Hľadáte nápad na jedinečný darček? Tu sú kvety zodpovedajúce vášmu znameniu zverokruhu

Prečítať článok

30.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Lennart Worthmann).

Znamenia zverokruhu majú zvyčajne talizmany, ktoré prinášajú šťastie. Z tohto dôvodu, ak sa chystáte kúpiť niekomu kvety, oplatí sa najprv overiť, ktoré z nich sa k nemu hodia. Tie správne pre ich dátum narodenia im zlepšia náladu a navyše budú v byte vyzerať krásne.

Mnohí ľudia veria v talizmany na zlepšenie nálady a pohody a takýmto darčekom môžu byť aj správne rastliny.
Foto: shutterstock/Followtheflow

Ak chcete niekomu darovať kvety, oplatí sa vopred zistiť, ktoré z nich zodpovedajú znameniu zverokruhu obdarovaného. Mnohí ľudia veria v talizmany na zlepšenie nálady a pohody a takýmto darčekom môžu byť aj správne rastliny. Nezabudnite brať nasledujúce opisy s rezervou a brať ich s odstupom.

Býk

Býci sú zvyčajne trpezliví a vytrvalí pri dosahovaní svojich cieľov, preto vám nič nebráni darovať im kvetinu, ktorá si vyžaduje pravidelnú starostlivosť, rastie dosť pomaly ale svojím vzhľadom ich bude tešiť dlhé roky. Reč je o Beucarnei, všeobecne známej ako slonia noha.

Beucarnea, všeobecne známej ako slonia noha – ideálna pre Býka.
Foto: shutterstock/Lennart Worthmann

Blíženci

Znamenie Blížencov je charakteristické svojou otvorenosťou. Sú spoločenskí a veľa rozprávajú, takže je nemožné sa s nimi nudiť. Radi sa veľa pohybujú a cestujú, preto je dobré darovať im kvet, ktorý je nenáročný a dá ľahko pestovať. V tomto prípade sa dobre osvedčí Sansevieria, všeobecne známa ako svokrin jazyk.

Strelec

Ľudia v znamení Strelca sú zvyčajne považovaní za snílkov. Ich vrodený optimizmus znamená, že často riskujú a radi robia spontánne rozhodnutia, ako sú napríklad dlhé cesty. Vďaka tomu ľahko zabúdajú na pravidelnú starostlivosť o svoje kvety. Nič vám však nebráni v tom, aby ste im ho venovali. Pre týchto ľudí bude dobre fungovať starostlivosť o dracénu. Keďže ide o rastlinu, ktorá si nežiada vysoké nároky na starostlivosť a neprekáža jej suchý vzduch.

Pre Strelcov bude dobre fungovať starostlivosť o dracénu.
Foto: shutterstock/New Africa

Ryby

Niektoré Ryby sú známe svojou láskou ku kvetom, ale niekedy na ne jednoducho nemajú čas. V ich prípade bude Crasula ovata, alebo tučnolist, vyzerať v byte krásne a bude mať pozitívny vplyv na kreativitu.

Crasula ovata, alebo tučnolist, bude vyzerať krásne v byte Rýb a bude mať pozitívny vplyv na ich kreativitu.
Foto: shutterstock/Maren Winter

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Aká je vaša najsilnejšia charakterová vlastnosť? Bola vám pridelená vo hviezdach

Dokumenty v sne. Sú tieto dokumenty znakom toho, že sa končí jedna kapitola vášho života?

The post Hľadáte nápad na jedinečný darček? Tu sú kvety zodpovedajúce vášmu znameniu zverokruhu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj