Skip to content
Menu
Menu

Horoskop na máj 2024. Toto znamenie zverokruhu je naozaj šťastné. Osud mu pripravuje príležitosť

Prečítať článok

4.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Thongden Studio).

Na rozdiel od predchádzajúcich mesiacov bude máj pre jedno zo znamení zverokruhu v horoskope prelomovým obdobím. Astrologická predpoveď naznačuje, že im do cesty príde mnoho príležitostí, ktoré sa oplatí využiť.

Máj bude pre Býka jedným z najzásadnejších mesiacov roka.
Foto: shutterstock/Thongden Studio

Máj bude pre jedno zo znamení zverokruhu jedným z najzásadnejších mesiacov roka. Život sa bude pohybovať rýchlosťou svetla a sledovať ho bude kľúčové, pretože sa budeme prispôsobovať neuveriteľnému množstvu zmien. To sa prejaví najmä počas prvých dní mesiaca. Nezabudnite to brať s odstupom a prižmúrením oka.

Máj bude pre jedno zo znamení zverokruhu obdobím hojnosti – Býk

V mesiaci máj môže znamenie zverokruhu Býk urobiť obrovský skok smerom k dosiahnutiu svojich cieľov. Stačí, ak sa odváži robiť veci inak, spôsobom, na ktorý si predtým netrúfal. Prejaví sa to najmä v prvej polovici mesiaca, keď sa zdá, že mu bude osud mimoriadne priaznivo naklonený. Navyše v živote ľudí v znamení Býka dôjde k udalosti, ktorá mu prinesie oslobodenie a vytúžený pocit slobody. Mohlo by ísť o finančný úspech a nezávislosť, ako aj o oslobodenie sa od vplyvu toxických vzťahov, z ktorých sa zverokruh Býk doteraz len ťažko vymaňoval.

V živote Býka dôjde k udalosti, ktorá mu prinesie oslobodenie a vytúžený pocit slobody.
Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc

Máj bude pre Býka mesiacom úrody. Mnohé sa vyjasní

Pre ľudí v znamení Býka bude druhá polovica mája zasa mesiacom, v ktorom sa mnohé veci objasnia, dokončia sa dôležité projekty a prehodnotia sa určité situácie. Práve vtedy sa na obzore objavia výhody predchádzajúcich krokov. Výsledkom bude okrem iného zlepšenie finančnej situácie v podobe peňažnej injekcie alebo prémie či povýšenia v práci. Pre zverokruh Býka je dôležité, aby si túto situáciu udržal čo najdlhšie a jeho cesta na vrchol bude vydláždená a úspech zaručený.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu majú cit pre podnikanie a obchod. Vďaka tomu sa nesťažujú na svoje financie

Aká je vaša životná cesta? Vypočítajte si osud podľa dátumu narodenia

The post Horoskop na máj 2024. Toto znamenie zverokruhu je naozaj šťastné. Osud mu pripravuje príležitosť appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj