Skip to content
Menu
Menu

Išla na rande s rozvedeným. Takto sa k nej správal na ich prvom rande. „Nikdy viac“

Prečítať článok

20.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/jana_hocking/).

V dnešnej dobe sa často stretávame s ľuďmi na rôznych typoch internetových fór. Sociálne siete sú niekedy miestom, kde nájdete lásku svojho života alebo dokonca lásku na pár schôdzok. Svoje o tom vie Jana Hocking z Austrálie, ktorá sa zoznámila s mužom, ktorého spoznala na Instagrame. Po pár rande si však povedala „už nikdy viac“.

Špecialistka na zoznamovanie si dohodla rande s rozvedeným. Jana nechcela nikoho prečiarknuť.
Foto: instagram.com/jana_hocking/

Randenie je jednou z prvých fáz zoznámenia sa medzi dvoma ľuďmi, ktorí sú do seba zaľúbení alebo zamilovaní. Najčastejšie ide o magické a romantické chvíle. Prechádzky v parkoch či večere v reštauráciách vám umožnia lepšie sa spoznať a porozprávať sa celé hodiny.

Takéto aktivity si väčšinou vyberajú slobodní ľudia, ktorí ešte nikdy neboli zosobášení, no – čo je zaujímavé – rozvedení rovnako túžia spoznať nových ľudí takýmto spôsobom. Ukazuje sa však, že stretnutia s takýmito subjektmi môžu byť náročnejšie.

Špecialistka na zoznamovanie si dohodla rande s rozvedeným. Jana nechcela nikoho prečiarknuť

Jana Hocking je novinárka z Austrálie, ktorá sa ochotne delí o svoje poznatky o zoznamovaní na sociálnych sieťach. Vo videách TikTok a príspevkoch na Instagrame mladá žena hovorí o zoznamovaní a dáva podobné rady iným ľuďom.

Často spomínala, že podľa jej názoru by ste potenciálnu zamilovanosť nemali odmietnuť len kvôli vašej výške alebo iným podobným vlastnostiam. Jana sa preto raz rozhodla zoznámiť s mužom, ktorý bol čerstvo rozvedeným.

Rande s rozvedeným mužom dopadlo katastrofou. „Nikdy viac“

V máji 2023 prehovorila Jana Hocking pre dailystar.co.uk, kde porozprávala príbeh o randení s rozvedeným mužom. Influencerka na začiatku upozornila, že takéto vzťahy môžu mať mnoho výhod a rozvedení muži sú často skúsení v mnohých životných otázkach a už vedia, aké chyby by sa nemali robiť. Jana však vidí, že pri takýchto zoznamkách si treba vždy dať pozor na jednupodľa nej najdôležitejšiu záležitosť.

Ak bol muž rozvedený relatívne nedávno, stretnutia môžu byť nepríjemné. Tak to bolo aj v jej prípade. Partner, s ktorým mala Jana možnosť večerať a prenocovať pri mori, neustále hovoril len o svojich deťoch a exmanželke. Vďaka tomu sa cítila ako terapeutka. Hoci pri predošlých rande bol v jej ženskom srdci nejaký cit, po spoločnom víkende sa úplne vytratil.

„Sľúbila som si, že už nikdy nebudem chodiť s čerstvo rozvedeným mužom. Toto je dôležitá lekcia“

– povedala Jana, ktorú cituje dailystar.co.uk.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nie právnici alebo vodiči. Tieto profesie najčastejšie zrádzajú

Prečo muž začne premýšľať, že podvedie svoju manželku? Poznáme 4 dôvody

The post Išla na rande s rozvedeným. Takto sa k nej správal na ich prvom rande. „Nikdy viac“ appeared first on Vášeň v tebe.