Skip to content
Menu
Menu

Je matkou 11 detí. Raňajky robí od 5.00 h. Prezradila, koľko míňa. „Vyzerá to ako hromadná výroba“

Prečítať článok

21.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok.com/@doughertydozen).

Alicia Dougherty je matkou 11 detí. Žena sa rozhodla ukázať, ako pripravuje raňajky pre svoju veľkú skupinu. Jej vynaliezavosť, kreativita a organizácia robia na používateľov internetu neuveriteľný dojem.

Je matkou 11 detí. Raňajky robí od 5.00 h. Prezradila, koľko míňa. „Vyzerá to ako hromadná výroba“
Foto: tiktok.com/@doughertydozen

Alicia Dougherty a jej manžel sú rodičmi jedenástich detí – štyri z nich sú biologické a sedem adoptovaných. Žena a jej rodina z Pittsfordu v New Yorku sú aktívni na sociálnych sieťach, kde sa pravidelne delia so sledovateľmi o každodenné povinnosti, ktorým čelia. Obľúbené sú najmä videá Dougherty Dozen, ktoré ukazujú proces prípravy jedál pre jedenásť detí.

Pripravuje raňajky pre 11 detí. Ukazuje, ako plánovať jedlo vo veľkej rodine

Alicia Dougherty predviedla proces prípravy jedál pre 11 detí na rodinnom profile Dougherty Dozen. Niektorí sú prekvapení, ako túto výzvu zvláda každý deň. Ako sa ukazuje, všetko je otázkou dobrej organizácie. Alicia začína svoj deň o 5:00, aby pripravila jedlo pre všetky svoje deti.

V krátkom videu vidíme, ako začína pripravovať raňajky tak, že rozbije 30 vajec do veľkej misy a potom pridá trochu mlieka. Medzitým pečie chlieb. Ako vidíme, každý obedár obsahoval okrem raňajok aj nápoj, jogurt, dezert a balíček chipsov. Celý proces, ktorý celkovo trvá cca. 30-45 minút až hodinu, uľahčuje aj to, že každá taška je podpísaná menom.

@doughertydozen Zoey’s 12th Birthday Breakfast and Lunch choices! What would you pick for your Birthday Breakfast? #HappyBirthday #Birthday #MorningRoutine #9to5 #MealPrep ♬ 9 to 5 – Dolly Parton

Raňajky pre 11 detí. Na používateľov internetu zapôsobila jej organizovanosť

Starostlivosť o 11 detí je pomerne náročná úloha, ktorá si vyžaduje nielen organizáciu, ale aj množstvo výdavkov. V rozhovore pre médiá Alicia Dougherty prezradila, že len na jedlo minie minimálne 1 000 dolárov týždenne (približne 940 EUR). Na užívateľov internetu imponuje vynaliezavosť a organizovanosť matky skupiny detí. Pod videom bolo veľa komentárov.

„Vyzerá to ako hromadná výroba.“

„Obdivujem ťa za tvoju vytrvalosť.“

„Pripravujem večeru pre štyri osoby a ledva stíham. Jedenásť si neviem predstaviť.“

– čítame obdivné komentáre používateľov internetu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má 55 rokov a je tehotná s 24-ročným mužom. Hovoria: „Náš malý zázrak prichádza“

Tieto známe slovenské tváre mali dieťa v zrelom veku

The post Je matkou 11 detí. Raňajky robí od 5.00 h. Prezradila, koľko míňa. „Vyzerá to ako hromadná výroba“ appeared first on Vášeň v tebe.