Skip to content
Menu
Menu

Jemná manikúra sa stáva minulosťou. Tu sú najobľúbenejšie štýly nechtov na leto

Prečítať článok

20.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Studio Lucky).

Klasická jemná manikúra sa stáva minulosťou, ale nové trendy v oblasti nechtov určite oslovia aj minimalistov. Túto sezónu sa rozhodnite pre rozmanité farby a ľahké zdobenie. Tento typ manikúry dodáva nádych originality. Navyše sa dokonale hodí k trendom.

Tento typ manikúry dodáva nádych originality. Navyše sa dokonale hodí k trendom.
Foto: shutterstock/Studio Lucky

Pre mnohé ženy sú upravené nechty dôležitou súčasťou ich imidžu. Už mnoho rokov dominujú trendom jemné motívy alebo nadčasové francúzske nechty, ktoré vyzerajú vkusne a nápadne. Túto sezónu sa však ženy zbláznili do originálneho zdobenia. Tu sú najmodernejšie vzhľadové riešenia pre nadchádzajúce mesiace.

Kvety na nechtoch dobyli svet manikúry. Floral nails sú pre túto sezónu úplným trendom

Floral nails dobývajú svet manikúry. Tento trend očaril minimalistov aj maximalistov. Tento typ zdobenia vyzerá najlepšie na klasickom béžovom podklade. Zaujímavou možnosťou je kombinovať kvetinové vzory s intenzívnymi farbami.

Francúzska manikúra je vždy v móde. V lete sa vybláznite s farbami

Francúzska je vo svete manikúry rozhodne nadčasovou klasikou. Tento typ nechtového dizajnu vyzerá vždy elegantne a šik. Túto sezónu sa však oplatí vyblázniť s farbami a namiesto klasickej bielej francúzskej manikúry sa rozhodnite pre jemné odtiene a dokonca aj očarujúce zdobenie. Takáto manikúra vyzerá nielen vkusne, ale aj štýlovo.

Lesk na nechtoch je hit! Táto manikúra je dokonale v súlade s letnými trendmi

Lesknúce sa nechty sú rovnako pútavou možnosťou na leto. Klasické lesklé, ako aj trblietavý peľ sú tu ideálne. Dajú sa použiť na klasickom základe, ako aj na jemných farbách.  

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Už žiadne gély a neóny. Tieto nechty sú HIT sezóny a môžete si ich urobiť doma! Je to jednoduchšie, ako si myslíte

Láska k červenej farbe sa skončila. Gýč je opäť v móde. „Babičkine“ nechty sú opäť v obľube

The post Jemná manikúra sa stáva minulosťou. Tu sú najobľúbenejšie štýly nechtov na leto appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj