Skip to content
Menu
Menu

Jennifer Aniston neprestáva prekvapovať. Budeme opäť žiadať o „účes Rachel“?

Prečítať článok

22.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Tinseltown).

Jennifer Aniston je nepochybne módnou expertkou a trendsetterkou, a to nielen pokiaľ ide o jej oblečenie, ale aj o účesy. Nech si vyberie čokoľvek, od surferských kučier až po klasický bob, ktorý preslávila v obľúbenom televíznom seriáli Priatelia, vyzerá to skvele. Ako to robí? Uvidíte, že jej najnovší krátky strih je účes, ktorý sa páči nielen hviezde svetového filmu, ale aj každej žene, ktorá chce každý deň vyzerať a cítiť sa skvele. A ak je účes Rachel niečím výnimočný, naznačuje to, že bob bude hitom nadchádzajúcej sezóny!

Jennifer Aniston ohromila účesom v štýle bob na „The Morning Show“.
Foto: shutterstock/Tinseltow

Bob pre všetkých

Jennifer Aniston má taký typ krásy a tváre, že jej pristane akýkoľvek účes. Chceli by ste sa inšpirovať jej najnovším účesom, ale obávate sa, že bob nemusí byť nevyhnutne vhodný pre vás? Nebojte sa, dnes existuje toľko variácií bobu, že si ľahko nájdete ten správny účes pre vás. Mimoriadne výrazný, ľahko vrstvený long bob, ktorým Jennifer nedávno ohromila svet, bude vyhovovať mnohým ženám.

„Chcela by som strih à la Jen, prosím“

Navštívili ste svojho kaderníka so žiadosťou o strih „à la Jen Aniston“? To znamená, že zo stoličky vyjdete s kratšími vlasmi vytvarovanými do tvaru boba, ktorý sa končí nad líniou ramien a pýši sa očarujúcim účesom. Takýto účes herečka ukázala svetu na podujatí na propagáciu svojho nového seriálu The Morning Show.

Samotná produkcia nevyvolala toľko vzrušenia ako účes hviezdy. A bolo čo obdivovať, pretože okrem očarujúceho účesu mala na sebe aj kvetinové šaty. Celý look bol nádherný – ľahký a svieži, pričom šaty aj vlasy sa prirodzene vlnili. Vďaka nemu Jen vyzerala mlado a koketne ako vždy.

Ako nosiť bob?

Nový účes Jennifer Aniston dokazuje, že bob je účes pre všetkých. Potvrdzuje to aj fakt, že jej účesom a štýlom sa inšpirovalo pomerne veľa celebrít, takže… Môžete aj vy! Stačí si uvedomiť, že tajomstvo herečky, ktorá si už roky vytvára imidž kalifornského dievčaťa, spočíva v dobre vykonanom strihu. Vlasy – či už dlhšie alebo krátke, ako je teraz bob, vždy rámujú jej tvár. Zjemňuje ju a opticky zoštíhľuje. V tejto verzii sa bob dobre hodí k letným šatám a perfektne sedí pod klobúkom alebo šiltovkou. Doplňte ho jemným béžovým líčením a ste pripravená vykročiť na červený koberec rovnako ako váš idol – so sebavedomím a iskrou v oku.

Bob verzia 2.0, ktorý nosí Aniston, je účes, ktorý dobrý kaderník dokáže prispôsobiť každej osobe. Je to strih, ktorý sa dá upraviť mnohými spôsobmi – dĺžka vlasov, tvar končekov a styling sa môžu líšiť podľa individuálnych preferencií. Aniston dokázala, že bob môže byť elegantný aj ležérny.

Kto ešte sa rozhodol pre takýto strih?

Jennifer Aniston sa pridala k impozantnej skupine hviezd, ktoré sa nedávno rozhodli pre strih bob. Bob sa stal obľúbeným účesom mnohých celebrít, napríklad Seleny Gomez, Hailey Bieber, Margot Robbie, Kaii Gerber a Dua Lipy. Každá z nich má svoju vlastnú jedinečnú verziu účesu, čo dokazuje, že bob sa dá nosiť na mnoho rôznych spôsobov. Na svetlých aj tmavých vlasoch.

Selena Gomez si zvolila klasický bob s rovnými koncami, ktorý jej dodal eleganciu. Kaia Gerber si zvolila avantgardnejšiu verziu s asymetrickým strihom a mierne zatočenými koncami. Dua Lipa si zvolila bob v štýle 90. rokov s ofinou a hladkými, rovnými vlasmi. Ktorý z nich sa vám páči najviac?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má 59 rokov, vyzerá na 34 a na rovinu hovorí, aké je jej tajomstvo

Táto metóda vizážistky poskytuje okamžitý liftingový efekt. Jednoducho namaľujte tri bodky

The post Jennifer Aniston neprestáva prekvapovať. Budeme opäť žiadať o „účes Rachel“? appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj