Skip to content
Menu
Menu

Jennifer Lopez a Ben Affleck sa prvýkrát po viac ako mesiaci objavili SPOLU! (FOTO)

Prečítať článok

19.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency).

Skončia sa tým konečne špekulácie o rozpade vzťahu hviezdneho páru? Ben Affleck a Jennifer Lopez sa objavili na verejnosti s obrúčkami. Podľa prepočtov zahraničných médií ide o ich prvý spoločný výstup po 47 dňoch.

Jennifer Lopez a Ben Affleck.
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency

Jennifer Lopez a Ben Affleck sa po necelej dvojmesačnej prestávke spolu verejne ukázali. Najmä počas uplynulého týždňa sa veľa špekulovalo o problémoch v ich vzťahu. Vo štvrtok večer sa dvojica zišla, aby podporila Affleckovo 15-ročné dieťa, ktoré sa identifikuje ako nebinárne, počas školského vystúpenia.

Podľa informácií, ktoré pre „DailyMail“ poskytol jeden zo svedkov, herec neskrýval prekvapenie, keď sa Jennifer objavila na predstavení. Stretli sa síce na parkovisku, no ich zvítanie bolo chladné, bez objatí či bozkov, ba čo viac, dorazili oddelene.

Napriek nedostatku zjavných prejavov náklonnosti Lopez nezabudla na kyticu slnečníc pre Affleckovo dieťa, čím ukázala svoje odhodlanie a starostlivosť. Blízka osoba páru zdôraznila, že ich rodičovské povinnosti rozhodne prevažujú nad manželskými nezhodami.

Podľa zahraničných bulvárnych plátkov si Ben a Jennifer našli chvíľku, aby sa súkromne porozprávali pri aute. Zdroje magazínu People poznamenávajú, že hoci prišli na školské predstavenie oddelene, mali na sebe snubné prstene.

Ben Affleck and Jennifer Lopez FINALLY reunite amid divorce rumors at his child Fin’s school recital in LA – https://t.co/m5t21mI4Wk pic.twitter.com/m96VSFAVAB

— Emmanuel Mmadukaego (@Emmanuelsblog1) May 18, 2024

Napriek fámam v médiách, vrátane správy TMZ, že Ben a Jennifer teraz žijú oddelene, Affleck odviezol svoju manželku a jej dieťa Emme domov. Potom sa mal sám vrátiť do svojho prenajatého bytu v Los Angeles. Umelkyňa bola nedávno dlhší čas v New Yorku, kde pracovala na svojich filmových projektoch a zúčastňovala sa podujatí ako napríklad Met Gala.

Boşanmanın eşiğinde olduğu konuşulan Ben Affleck ile Jennifer Lopez, bir ay sonra ilk kez görüntülendi pic.twitter.com/Q5e35lWceT

— Cadde Milliyet (@CaddeMilliyet) May 18, 2024

Nedávno sme informovali, že J.Lo a Ben sa stále snažia nájsť cestu k zmiereniu pomocou terapeutickej pomoci. Zdroj z okolia páru povedal magazínu In Touch, že to bola hviezda, ktorá podnietila jej manžela, aby vyhľadal pomoc u odborníka. Tieto sedenia však údajne “ mocú Benovu myseľ a v skutočnosti spôsobujú viac škody ako úžitku“.

„Ben do určitej miery verí v terapiu a zúčastňuje sa jej s otvorenou mysľou, aj keď celý ponižujúci proces nenávidí“

– povedal zdroj In Touch.

Actor Ben Affleck and wife Jennifer Lopez reunite in public for the first time in over a monthhttps://t.co/EFVzU65KmU

— NewsunplugKE (@Newsunplugke1) May 18, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Rapper Puff Daddy ZBIL svoju bývalú partnerku. Unikla desivá nahrávka z roku 2016 (VIDEO)

Britney Spears mala byť na pokraji bankrotu. Bulvár prezradil, koľko zarobila vlani. Suma vás možno prekvapí

The post Jennifer Lopez a Ben Affleck sa prvýkrát po viac ako mesiaci objavili SPOLU! (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj