Skip to content
Menu
Menu

Kaderníci propagujú bob, ale činský. Nestíhajú objednávať klientov. Kolegyne budú závidieť

Prečítať článok

10.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Rawpixel.com).

Bob je jedným z najmodernejších účesov posledných rokov. Existuje mnoho variácií bobu, ale všetky sú elegantné a ženské. Tento nadčasový účes sa hodí pre ženy všetkých vekových kategórií. Čo je to čínsky bob? Práve tento variant v súčasnosti dominuje kaderníckym salónom.

Čo je to čínsky bob? Tento strih v poslednom čase robí vlny.
Foto: shutterstock/Rawpixel.com

V rôznych obdobiach života chceme zmeniť a osviežiť svoj vzhľad. Vtedy sa najčastejšie rozhodneme pre nový účes. Bob je špičkový strih, ktorý nikdy nevyjde z módy, a keďže sa hodí k rôznym typom krásy a formám tváre, je aj vďaka tomu univerzálny. V poslednom čase sa do salónov dostal variant, ktorý získal pomenovanie „čínsky bob“. Čo to je a čím sa líši od klasickej verzie?

Čo je to čínsky bob? Tento strih v poslednom čase robí vlny

Klasický bob je symetrický strih, ktorý siaha kúsok za bradu. Pri tomto strihu je predná časť o niečo dlhšia ako zadná a boky sú mierne zaoblené. Môže sa urobiť s ofinou, ale pre skvelý efekt to nie je nevyhnutné. Na druhej strane, čínsky bob je veľmi podobný, ale vyznačuje sa ostrým, geometrickým strihom.

Línia vlasov je rovná a ich dĺžka siaha po čeľusť. Účes je často doplnený ofinou, ktorá mu dodáva výraz a charakter. Tento strih je ideálny pre ženy s plnšou tvárou, pretože ju dokáže opticky zoštíhliť. Ak máte výrazné črty tváre, mali by ste sa tejto variácii bobu vyhnúť. Lepší je pre vás jemnejší, klasický variant.

Aké typy bobov existujú? Vyberte si ten správny variant pre vás

Ak máte radi dlhšie vlasy a páči sa vám myšlienka bobu, určite by ste sa mali pozrieť na tento strih. Lob je predĺžená verzia klasického bobu, ktorá siaha po ramená alebo mierne za ne.

Vďaka zachovanej dĺžke sa účesu medze nekladú. Vyzerá dobre na rovných aj kučeravých vlasoch. Asymetrický bob je obľúbený variant, ktorý sa vyznačuje nerovnako dlhými stranami. Jedna strana je výrazne dlhšia ako druhá. Tento odvážny strih dodáva moderný vzhľad a hodí sa na akúkoľvek štruktúru vlasov. Vlnité vlasy potrebujú správny strih, takže ak vás príroda obdarila kučerami, vytvorte si na vlasoch vlnitý bob. Tento účes zvýrazní kučery.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ofina do strán zostala za nami. Teraz ženy žiadajú „tupú ofinu“. Čelo vyzerá menšie

Vôbec nie drdol. Toto sú najtrendovejšie a najpohodlnejšie účesy na leto

The post Kaderníci propagujú bob, ale činský. Nestíhajú objednávať klientov. Kolegyne budú závidieť appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj