Skip to content
Menu
Menu

Karol III chcel osláviť narodeniny svojho vnuka. Meghan naliehavo odpovedala. Ďalší konflikt na obzore

Prečítať článok

09.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Scottish Parliament).

Kráľ Karol má 5 vnúčat. Tri bývajú neďaleko. Deti Williama a Kate vidia svojho starého otca veľmi často. Panovník chce mať dobrý kontakt aj s ďalšími dvoma, ktorí sa zdržiavajú s rodičmi v Spojených štátoch. Ich dobrý kontakt s britskou rodinou môže mať vplyv na vyriešenie konfliktu v budúcnosti.

Kráľ Karol III.
Foto: shutterstock/Manfred Roeben

Kráľ Karol chcel dať svojmu vnukovi drahý darček

Archie, syn princa Harryho a Meghan Markle, oslávil začiatkom mája narodeniny. Pri tejto príležitosti chcel jeho starý otec, kráľ Karol III., darovať svojmu vnukovi niečo výnimočné. Žiaľ, čakalo ho veľké sklamanie, pretože chlapcovi rodičia nesúhlasili s tým, čo panovník navrhol.

Kráľ Karol III. nechce byť obvinený z uprednostňovania niektorého zo svojich vnúčat. Preto mu pri príležitosti narodenín Archieho chcel darovať podobný darček, aký dostal Williamov syn.

„Karol navrhol, že dá Archiemu domček na hranie – nie plastový domček pre deti, ale nádhernú, ručne vyrobenú pastiersku chalúpku, doplnenú posteľou a policami na knihy. Takúto chalúpku daroval princovi Georgovi. Vraj stála až £ 18 000.“

– povedal Tom Quinn pre The Mirror.

POZRITE TIEŽ AJ: Dráma v kráľovskej rodine nemá konca. Princezná Beatrice prehovorila

Meghan Markle protestovala

Meghan Markle vraj s takýmto darčekom nesúhlasila. Ako v britských médiách naznačuje expert na kráľovskú rodinu Tom Quinn, Meghan je proti. Verí, že takýto darček otvorí so synom ďalšiu diskusiu o kráľovskej rodine.

Harryho manželka by bola najradšej, keby jej rodina žila v americkom štýle a upustila od tradícií a táto drevená chalúpka na to, žiaľ, odkazuje. Meghan už dlho robí všetko pre to, aby malý Archie a jeho sestra Lilibet zriedkavo navštevovali svojho starého otca vo Veľkej Británii.

„Karol by rád dal Archiemu takýto darček, ale vie, že Meghan a Harry sú proti. Meghan chce, aby si jej syn svoje narodeniny spojil so všetkým americkým, pretože Archie sa už neustále pýta na jeho kráľovskú rodinu vo Veľkej Británii. (.. .) Meghan sa obáva, že dar od jej starého otca len zvýši Archieho záujem o jeho kráľovské styky“

– vysvetlil Quinn pre The Mirror.

Britské médiá naznačujú, že Archie a Lilibet môžu zohrať kľúčovú úlohu pri riešení rodinného konfliktu.

Meghan Markle vraj s darčekom kráľa nesúhlasila.
Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kráľ Karol III zasiahol princa Harryho a princ William si môže spokojne mädliť ruky

Dvere sú zapečatené. Harry prerušil mlčanie. Ide o stretnutie s jeho otcom

The post Karol III chcel osláviť narodeniny svojho vnuka. Meghan naliehavo odpovedala. Ďalší konflikt na obzore appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj