Skip to content
Menu
Menu

Keanu Reeves si upravil fúzy a po dlhých vlasoch niet ani stopy. Ešte mladší po metamorfóze?

Prečítať článok

15.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Keanu Reeves je symbolom prelomu 20. a 21. storočia. Herec si získal obrovskú obľubu rolou Nea – záchrancu ľudstva v kultovej trilógii sestier Wachowských „The Matrix“.

Ako vyzerá Keanu Reeves dnes?
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Keanu Reeves, dnes takmer 60-ročný, bol jedným z najväčších symbolov Hollywoodu na prelome storočí. Zdrvujúco pekný herec s tajomným pohľadom bol fešák, ktorý lámal ženské srdcia. Potom sa stalo niečo zvláštne. Reeves, atraktívny milenec s pravidelnými črtami a zabijáckym úsmevom, si nechal narásť fúzy a zmizol z titulkov. O superhviezde „Matrix“ stíchlo. Asi s tým trochu počítal.

Ako vyzerá Keanu Reeves dnes?

Imidž Keanu Reevesa sa v priebehu rokov veľmi zmenil. Herec si nechal narásť vlasy a nejaký čas nosil aj dlhú bradu. Aj keď by sa mohlo zdať, že takýto účes a brada by ho zostarli, mnohí fanúšikovia Reevesa si už dlho robia srandu, že herec vôbec nestarne. Herec opäť „omladol“?

Jeho predchádzajúci imidž je minulosťou. Na gala MOCA 2024, ktoré sa konalo v The Geffen Contemporary v Los Angeles, sa Reeves objavil so svojou milovanou Alexandrou Grant. Dvojica vyzerala jednoducho fenomenálne! Ona, úchvatná so sivými vlasmi upravenými do prirodzeného, no veľmi sofistikovaného účesu, a „omladený“ Keanu.

Herec sa vrátil ku krátkemu účesu a výrazne si skrátil ochlpenie na tvári. S elegantnou šatkou omotanou okolo krku a v mimoriadne šik grafitovom obleku – obaja vyzerali mimoriadne šik a zároveň skromne.

Keanu Reeves sa však rozhodol elegantný outfit trochu rozbiť a ku krásnemu obleku so šatkou si obuť ťažké trekové topánky. Akoby išiel z obradu na výlet do hôr a len čakal, kedy zhodí slávnostný odev s tým, že ho chce zmeniť na niečo ľahké.

Ako vyzerá Keanu Reeves dnes? Po vlasoch a brade už niet stopy.
Foto: shutterstock/motorsports Photographer

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dcéry Daniela Craiga po jeho smrti nedostanú NIČ. Herec prezradil dôvody rozhodnutia

„Baywatch“. Takto vyzerá Alexandra Paul dnes. Čoskoro bude mať 60 rokov

The post Keanu Reeves si upravil fúzy a po dlhých vlasoch niet ani stopy. Ešte mladší po metamorfóze? appeared first on Vášeň v tebe.