Skip to content
Menu
Menu

Kedysi sa na ne nikto ani nepozrel, boli hanbou. Teraz takéto nohavice nosia najmodernejšie ženy

Prečítať článok

7.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Jennifer Lopez je na vrchole trendov. Hviezda miluje módne novinky a nebojí sa kontroverzných štýlov. Už nejaký čas ju môžeme často vidieť v nohaviciach, ktoré vzbudzujú obrovské emócie. Pozrite sa, ako J.Lo štylizuje „ugly jeans“.

„Ugly jeans“ alebo škaredé rifle – ako vyzerajú? Pozrite sa, ako J.Lo štylizuje „ugly jeans“.
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Svet módy a trendov môže byť niekedy prekvapujúci. Tak je to aj v prípade nohavíc, ktoré už nejaký čas nosia najväčšie hviezdy – vrátane Jennifer Lopez a Hailey Bieber. Môžeme pokojne povedať, že ide o jeden z najkontroverznejších trendov posledných rokov. Hovoríme o „škaredých rifliach“ alebo „ugly jeans“. Tieto modely sú buď milované, alebo nenávidené a takmer neexistuje nič medzi tým!

„Ugly jeans“ alebo škaredé rifle – ako vyzerajú?

„Škaredé rifle“ sa stali populárnymi už začiatkom roku 2000, ale potom sa na ne na dlhý čas zabudlo. Nie je však žiadnym tajomstvom, že trendy sa rady opakujú. Nedávno sa preto tento typ nohavíc opäť vrátil do obľuby. Je to súčasť širšieho módneho trendu „ugly clothes“. Pred dvoma rokmi boli jedným z najdiskutovanejších kúskov tenisky Balenciaga, ktoré podľa mnohých vyzerali úplne otrasne.

„Škaredé rifle“ sú navrhnuté tak, akoby ich ošúchal zub času. V mnohých prípadoch môžu pôsobiť jednoducho špinavým dojmom. Nie je prekvapením, že tieto nohavice sú také kontroverzné. Mnohé modely týchto nohavíc výrazne odhaľujú pás a boky. Okrem toho majú extrémne široké nohavice.

Ako naštýlovať „škaredé rifle“?

Styling takýchto nohavíc sa zdá byť pomerne náročnou úlohou. Inšpiráciu však môžeme hľadať vo svete celebrít. Jennifer Lopez je častou modelkou. Džínsy kombinuje s krátkymi topmi, malými kabelkami a športovými topánkami. Ďalším dôležitým prvkom jej stylingu sú zlaté šperky, ktoré ostro kontrastujú so „škaredými nohavicami“.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Odvážne nechty Jennifer Lopez budú hitom tejto jari. Ženy sa do nich zbláznili

Už žiadne saténové šaty. Teraz to bude hit svadobných štýlov

The post Kedysi sa na ne nikto ani nepozrel, boli hanbou. Teraz takéto nohavice nosia najmodernejšie ženy appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj