Skip to content
Menu
Menu

Koľko zvierat vidíte na obrázku? Po 5 sa to ešte len začína. Len géniovia nájdu viac ako 9

Prečítať článok

24.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: súkromný archív Pixabay/Pixaline tiktok.com/@maxmage.riki).

Testy pozornosti nie sú len skvelou zábavou. Ukazuje sa, že výsledok môže veľa povedať aj o vás, nielen o vašej inteligencii a rýchlosti reakcie, ale aj o vašej psychickej kondícii. Ako stará je vaša myseľ? Odpoveďou je počet zvierat ukrytých na tomto obrázku.

Koľko zvierat vidíte na obrázku? Test pozornosti a mentálneho veku.
Foto: súkromný archív Pixabay/Pixaline tiktok.com/@maxmage.riki

Hádanky, testy a vnímavé hry trénujú myseľ. Niet divu, že veľa ľudí po nich siaha vo voľnom čase. Vyriešenie niektorých z nich si však vyžaduje veľa úsilia a potu. Pozrite sa, ako dobre dokážete vyriešiť túto hádanku. Na fotke sú ukryté zvieratká a počet tých, ktoré nájdete, o vás môže veľa povedať.

Pozrite sa na fotografiu a povedzte, koľko zvierat vidíte. Nie je to ľahké

Koľko zvierat sa skrýva na obrázku nižšie? Na odpoveď máte 20 sekúnd. Pozor, po tomto čase sa odpovede začnú objavovať v nahrávke, tak si pre každý prípad spustite stopky a počítajte čas sami.

@maxmage.riki What animal do you see?#riddle #animals #fyp #foryourpage ♬ Hoist The Colours (Bass Singers) – Bobby Bass & Ebucs & Eric Hollaway & Daniel Brevik & The Wellermen & David Dalmonte

Úloha to nebola jednoduchá a nájsť 7 zvieratiek možno považovať za skutočný úspech. Okamžite padne slon, somár, pes, mačka, myš. Pri bližšom pohľade vidno aj rybu (v oku slona) a korytnačka (v uchu zvieraťa). Okrem toho je tu aj had (sloní chvost) a delfín (chobot). A tu sa to začína sťažovať. Na obrázku sa skrýva celkovo 16 zvieratiek. Na obrázku je tiež komár, krokodíl (v slonej čeľusti), kreveta a mečúň (obaja v nohách slona), bobor (v hlave slona), kura (v ušiach somára) a hlava vtáka .

Koľko zvierat ste našli na obrázku? Odpoveď o Vás veľa napovie

Čo vlastne znamená počet rozpoznaných tvorov? Budete prekvapení, koľko to môže vypovedať nielen o vašej inteligencii a vnímavosti, ale aj o vašom mentálnom veku. Nebojte sa, ak ste nenašli ani polovicu. Opakovanie je matka múdrosti.

Menej ako 5 zvierat: pri takýchto hrách by ste mohli byť lepšie byť pozorný, ale to neznamená nič zlé. Ste inteligentný a skúsený človek, vážite si pokoj a stabilitu, stojíte nohami pevne na zemi, a tak nečudo, že o psychotesty nestojíte. Dôležité je, že vás už nezaujíma, čo si o vás myslia ostatní. Všetko nasvedčuje tomu, že váš mentálny vek je približne 45-50 rokov.

5 až 9 zvierat: Bravo, môžete sa považovať za génia. Aj keď nemáte radi zmeny a snažíte sa byť opatrní, nemôžete poprieť, že máte životné skúsenosti. Máte veľa vášní, ktorým sa venujete naplno, no neradi strácate čas zbytočnými úlohami a vecami, ktoré vám neprinášajú uspokojenie ani potešenie. Viete konať a nebojíte sa náročných výziev. To všetko znamená, že váš mentálny vek je približne 35 rokov.

Cez 9 zvieratiek: vašu vnímavosť a vysoké IQ vám rozhodne nikto neuprie, no to nie je všetko. Už v detstve ste sa dokázali rýchlo vyrovnať s úlohami, viete konať rýchlo a v mnohých smeroch. A zároveň milujete nové výzvy a hlavolamy, vďaka ktorým je váš mentálny vek približne 25 rokov.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Test pozornosti: Len človek s mimoriadnou všímavosťou nájde na obrázku všetky písmená „C“.

Psychotest: Vyberte si peňaženku a uvidíte, či na vás čaká bohatstvo

The post Koľko zvierat vidíte na obrázku? Po 5 sa to ešte len začína. Len géniovia nájdu viac ako 9 appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj