Skip to content
Menu
Menu

Má 124 rokov a je stále panna. Teraz si hľadá manžela. „Niekoho, s kým by som mohla stráviť zvyšok života“

Prečítať článok

08.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@AfrimaxEnglish).

Theresia sa narodila na samom začiatku 20. storočia. Má 124 rokov a bola svedkom nespočetných dôležitých udalostí po celom svete. Jedno však nikdy nezažila – veľkú lásku. Teraz je 124-ročná panna pripravená nájsť si manžela, pretože je unavená zo svojho nudného a osamelého života.

124-ročná žena z Rwandy je panna a hľadá si manžela.
Foto: youtube.com/@AfrimaxEnglish

Theresia Nyirakajumba z Rwandy tvrdí, že sa narodila v roku 1900, alebo to aspoň hovoria jej dokumenty. V občianskom preukaze má žena uvedený dátum narodenia 1.1.1900. Potvrdzuje tiež, že má 124 rokov. V roku 2023 sa Theresia stala hrdinkou online reportáže. V ňom okrem iného prezradila aj prečo bola toľko rokov osamelá.

Má 124 rokov a je stále panna. Prečo sa nikdy nerozhodla vydať?

Video bolo zverejnené na YouTube na anglickom kanáli Affrimax. Po tom, čo sa dokument objavil online, sa o život 124-ročného starčeka začali zaujímať aj svetové médiá. Žena prehovorila nielen o svojom dlhom živote, ale aj o samote, ktorá ju len relatívne nedávno začala natoľko trápiť, že sa to rozhodla zmeniť. Theresia v roku 2023 priznala, že hoci má 123 rokov, je stále panna. Nikdy nemala žiadny vzťah, nemala partnera a neplánovala sa vydať, hoci tajne dúfala, že nájde svoju polovičku. Prečo?

„Môj príbeh je trochu iný (…) Som stále panna“

– povedala v dokumente.

Nikdy sa nevydala, všetko kvôli tomu, ako bola vychovaná. V mladosti bol kontakt s chlapcami považovaný za tabu. Dievčatá s nimi nesmeli ostávať samé.

„Toto sa stalo mojím životným pravidlom“

– priznala.

Nezmenila to ani vtedy, keď ju rodina začala nabádať, aby sa vydala. Keď si konečne uvedomila, že je pripravená nájsť si manžela, bolo už „neskoro“.

Snívala o tom, že stretne veľkú lásku. Teraz je 124-ročná rwandská panna pripravená vydať sa

Theresia sa dlhé roky jednoducho bála mužov. Nemohla sa s nimi rozprávať a jej rodina nikdy nehovorila o mužsko-ženských vzťahoch. Rozhodla sa teda, že bude sama. Dnes to však ľutuje a je unavená zo svojho „osamelého a nudného života“. Hoci toho zažila veľa, pravú lásku nezažila. Celé roky dúfala, že „jedného dňa príde muž, ktorý prevezme jej dušu“.

„Chcela by som mať niekoho, s kým by som mohla stráviť zvyšok života“

– priznala.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ženích sa na svadbe necítil trápne. „Po tomto by som už nemal rodičov“

Má 33 rokov a je panna. Jej budúci partner musí spĺňať 12 požiadaviek. „Som veľmi vyberavá“

The post Má 124 rokov a je stále panna. Teraz si hľadá manžela. „Niekoho, s kým by som mohla stráviť zvyšok života“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj