Skip to content
Menu
Menu

Má 51 rokov, no ľudia jej odhadujú 30. Prezradila svoje tajomstvá, ako zostať mladá

Prečítať článok

30.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok/@miathecoach).

„Mám 51 rokov, ale ľudia hovoria, že vyzerám o niekoľko desiatok rokov mladšie – moje tajomstvo, ako zostať mladá, je zadarmo,“ hovorí žena, ktorej sa veľa ľudí pýta, ako sa jej darí vyzerať tak skvele. Fanúšikovia sa nad jej krásou rozplývajú.

Odhalila tajomstvá, ako zostať mladá.
Foto: tiktok/@miathecoach

Žijeme v spoločnosti posadnutej filtrami na Instagrame a každý chce poznať tajomstvo, ako vyzerať mladšie. Filtre na sociálnych sieťach spôsobujú, že ľudia sa cítia neistí svojím vzhľadom, ale jedna 51-ročná žena dokazuje, že na to, aby ste vyzerali dobre, filter nepotrebujete, pretože natočila video, v ktorom dokazuje, že bez neho vyzerá lepšie.

Žena dokázala, že na omladenie nepotrebujeme filtre. Fanúšikovia sú nadšení

Mia McNeal ukázala polovicu svojej obrazovky s filtrom a polovicu obrazovky skutočnej reality a potom presunula svoju tvár medzi obrazovkami. Rozdiely medzi jej prirodzenou tvárou a filtrom boli minimálne a followeri sa rozplývali, že vyzerala ako skutočná bohyňa.

Dve z jej troch tajomstiev sú úplne zadarmo. Ohromujúca krása ženy

Krásna bez filtra, aké je tvoje tajomstvo?

Jej tajomstvá sú: Radosť, dobrý sex a tabletky na odvodnenie organizmu, ktoré fanúšikovia považujú za ikonické. Okrem radosti, veľkej intimity a pravidelnej dávky cvičenia žena nerobí nič iné. V komentároch sa o svoje tajomstvá, ako sa cítiť a vyzerať mladšie, podelili aj ďalšie ženy. Jedna žena uviedla, že najdôležitejšie sú pre ňu tieto veci: zdravá myseľ, meditácia a hydratácia.

Mia mala veľa aj negatívnych komentárov, ktoré ju však netrápia

Radosť, dobrý sex a tabletky na odvodnenie organizmu, jej pomáhajú vyzerať mlado aj po 50-tke.
Foto: tiktok/@miathecoach

Niektorí uviedli, že jej tajomstvom musí byť make-up, ktorý mala na sebe vo videách, no iní Miu chválili, že „vyzerá krásne aj v skutočnom živote. Niektoré komentáre boli negatívnejšie, pričom v jednom z nich sa písalo: „Pozrime sa bez make-upu a potom urobme filter s / bez“. No mnohí zdôrazňovali, že bude rovnako krásna tak či tak.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

77-ročná nevesta si zvolila neštandardný svadobný kostým a ohromila svet. „Aká je krásna“

Dve módne pravidlá, ktoré sa oplatí poznať. Čo radí Mirka Dobiš pre lepší štýl?

The post Má 51 rokov, no ľudia jej odhadujú 30. Prezradila svoje tajomstvá, ako zostať mladá appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj