Skip to content
Menu
Menu

Má 55 rokov a je tehotná s 24-ročným mužom. Hovoria: „Náš malý zázrak prichádza“

Prečítať článok

13.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/jimvelasquezoficial/).

Alina Lozano Acosta je herečka a spisovateľka z Kolumbie. Preslávila sa mnohými televíznymi úlohami, hlavne v kolumbijských telenovelách. Hviezda oslávila 55 rokov vo februári 2024. Minulý rok kolumbijské médiá písali o jej svadbe s o 31 rokov mladším Jimom Velásquezom. Nedávno sa dvojica podelila o ďalšiu novinku.

Alina Lozano a jej 24-ročný partner čakajú dieťa.
Foto: instagram.com/jimvelasquezoficial/

Alina Lozano a jej 24-ročný partner čakajú dieťa. Herečka otehotnela vďaka postupu in vitro. Dvojica oznámila radostnú novinu v jednom zo svojich instagramových videí. Kolumbijská herečka tam zhromaždila takmer 590 000 sledovateľov. Žena priznala, že spočiatku sa snažili počať dieťa prirodzenou cestou, museli sa však uchýliť k lekárskej pomoci.

„Priatelia, otehotnieť prirodzene je ťažké, ale veda veľmi pokročila“

– povedala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa J I M (@jimvelasquezoficial)

Dodala tiež, že dáva príležitosť ženám „všetky vekové kategórie, ktoré majú problémy s otehotnením alebo majú nad 50 rokov“.

„Musíte nájsť darcu vajíčka a prejsť celým procesom, ktorý je veľmi dlhý. Treba si aj odložiť nejaké peniaze, ale dá sa to“

– oznámila.

V následných videách ukázala aj tehotenský test s pozitívnym výsledkom. Následne vyzvala fanúšikov, aby ju naďalej sledovali na Instagrame, kde informovala o tom, ako prežíva tehotenstvo v zrelom veku. Obaja uviedli, že na celý postup minuli veľa peňazí, ale trvali na tom, že to nehralo žiadnu rolu.

„Je to veľa peňazí, ale stálo to za to, pretože môžete vidieť, že sa blíži náš malý zázrak“

– dodal Jim.

„Mnoho ľudí sa nás pýta, koľko stojí liečba, asistovaná reprodukcia a klinika neplodnosti. Z opatrnosti vám to nepovieme, ale navrhujem, aby ste si šetrili a boli trpezliví, pretože budete potrebovať peniaze aj trpezlivosť“

– napísali v jednom z komentáre.

Zverejnené video vyvolalo rozruch. Niektorí fanúšikovia tejto správe neverili, iní boli vyslovene prekvapení. Našli sa aj neprajníci, ktorí veľmi drzým spôsobom zasahovali do ich súkromného života a na adresu herečky smerovali hrozné komentáre, v ktorých tvrdili, že „tehotná určite nebola“, pretože prechádza menopauzou. Dvojica sa rozhodla na nenávisť reagovať nezvyčajným spôsobom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alina Lozano Acosta (@lozanoalina)

Má 55 rokov a otehotnela s 24-ročným mužom. Rozhodli sa reagovať na nenávisť

10. apríla zverejnili ďalšie herecké video. Pôvodne tvrdili, že tehotenstvo bol „podvod“.

„Vymklo sa to spod kontroly (…). Naozaj, všetci máte úplnú pravdu. Tehotenstvo je klamstvo, test bol falošný, kúpili sme ho na čiernom trhu“

– povedala Lozano s tým, že „prepáčte jej“ za nastolenie témy.

Tieto slová však neboli pravdivé. Dvojica využívala sociálne siete, aby narážala na ľudí, ktorí na nich vrhli nechutné komentáre, a zdieľali dôležitú správu. Nie je to prvýkrát, čo herečka čelila obrovskej nenávisti pre vekový rozdiel medzi ňou a jej milovaným. Jej 24-ročného manžela obvinili okrem iných aj z toho, že je s Lozano len pre peniaze. To sa rýchlo ukázalo ako nepravdivé. Velásquez sa od začiatku venuje modelingu a herečke.

„Väčšina z vás by chcela, aby sme to povedali a vyzerali tak porazene. Musíme každý deň dokazovať, že sme pár, že to nie je môj vnuk, že to nie je môj syn, že je to môj manžel, že mám dieťa. Test sa nedá sfalšovať“

– uistila herečka v priloženom videu.

„Toto video sa mi páčilo, ste kreatívni, inteligentní a najlepšie na tom je, že porazíte všetkých zlomyseľných ľudí,“ napísali niektorí užívatelia internetu, ktorí 55-ročnú ženu od začiatku podporovali.

„Alina, nikto sa nepýta ani nepožaduje vysvetlenia a ani ty by si ich nemala dávať. (…) Užite si túto etapu, ktorá rýchlo ubehne – čítame v ďalšom vstupe.

„Som matka krásneho dieťaťa a ja ho držím v náručí, v náručí 49 ročnej ženy. Jeho otec je odo mňa o 15 rokov mladší. Láska sa objavuje medzi ľuďmi rôzneho veku a nevenujú pozornosť iným. Požehnanie,“ píše ďalšia užívateľka internetu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Chodila s rozvedeným. Prezradila, ako sa k nej správal v prvý večer. „Nikdy viac“

Jedno jednoduché slovo môže zachrániť váš vzťah. Nezabudnite na neho.

The post Má 55 rokov a je tehotná s 24-ročným mužom. Hovoria: „Náš malý zázrak prichádza“ appeared first on Vášeň v tebe.