Skip to content
Menu
Menu

Mandľové alebo štvorcové? Teraz budeme nosiť nechty mountain peak. Prsty vyzerajú štíhlejšie

Prečítať článok

17.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@ktnail.artist).

Ako budú vyzerať najmodernejšie nechty v roku 2024? Nie je to len o farbách alebo zdobení. Manicure mountain peak je zmesou jemnosti a dravosti, vďaka ktorej budú vaše ruky vyzerať úžasne.

Ako budú vyzerať najmodernejšie nechty v roku 2024? Manicure mountain peak je zmesou jemnosti a dravosti.
Foto: instagram/@ktnail.artist

Hľadáte zmenu? Prečo namiesto toho, aby ste siahli po nožniciach a vyskúšali nový strih, nezačať s pilníkom a nevyskúšať nový tvar nechtov? Môže to ovplyvniť vzhľad vašich rúk, a to pozitívne aj negatívne.

Niektoré formy nechtov nebudú tou najlepšou voľbou pre majiteľov štíhlych dlaní a naopak. V súčasnosti sú čoraz obľúbenejšie originálne tvary, ktoré kombinujú niekoľko funkcií. To je prípad nechtov mountain peak.

Módne nechty na leto 2024 – ako vyzerá manicure mountain peak?

Ako už názov napovedá, nechty mountain peak sú inšpirované tvarom horského štítu. Vyzerajú ako jemná verzia špicatých a dravejšia verzia mandlí. Špička však nie je taká ostrá a strany nechtu sú mierne zahnuté dovnútra s jemne špicatým tvarom smerom ku koncu. Ide o klasický tvar, ktorý je opäť nesmierne obľúbený a vyhľadávaný mnohými nadšencami v nechtových salónoch. Sú nielen ženské, ale majú aj pozitívny vplyv na optické zoštíhlenie prstov a celej dlane.

Mountain peak nemusia byť dobrou voľbou pre prírodné nechty, oplatí sa ich vylepšiť akrylom, gélom alebo iným vytvrdzujúcim základom. Budú skvelou voľbou pre každú ženu, pretože vďaka svojmu univerzálnemu tvaru môžu byť dlhé, krátke, odvážne alebo rovné.

Inšpirácia na dovolenkové nechty. Aké trendy farby na leto?

S týmto typom tvaru nechtov sa uplatnia mnohé techniky maľovania nechtov. Manicure mountain peak so zdobením baby boomer alebo inverted ombre je ideálna pre milovníčky minimalizmu a elegancie. Je to univerzálna možnosť na každodenné nosenie, ako aj na špeciálne príležitosti alebo do práce. Na druhej strane, ak dávate prednosť tmavším a sýtejším farbám, ako je červená, čierna, tmavomodrá alebo fľaškovo zelená, manikúra Mountain peak dodá vašim nechtom ešte viac šmrncu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Lip oil nails sú hitom leta. Ľahké a všestranné. Perfektná manikúra na letnú dovolenku

Tieto nechty zvýraznia opálenie a zároveň zoštíhlia vaše ruky

The post Mandľové alebo štvorcové? Teraz budeme nosiť nechty mountain peak. Prsty vyzerajú štíhlejšie appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj