Skip to content
Menu
Menu

Manikérky majú teraz plné ruky práce. Zabudnite na pestrofarebnosť a zvoľte si mliečne nechty

Prečítať článok

18.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/marigo20).

Mliečne nechty sú módnym a očarujúcim štýlom. Dodajú sviežosť, vyzerajú naozaj pekne a hodia sa na každú príležitosť. Navyše môžu byť skvelým základom pre trochu odvážnejšiu manikúru.

Mliečne nechty dodajú sviežosť, vyzerajú naozaj pekne a hodia sa na každú príležitosť.
Foto: shutterstock/marigo20

Máte dohodnuté stretnutie s manikérkou, ale neviete, akú farbu si vybrať? Ak nie ste fanúšičkou trblietavých ozdôb, lesku alebo pútavých farieb, zvoľte si estetický a dievčenský minimalizmus. Mliečne nechty sú jednou z najtrendovejších farieb na jar.

Mliečne nechty na máj, sväté prijímanie a nielen to. Prečo si ich vybrať?

Mliečne nechty, známe aj ako milky nails, sú bezpečnou a zároveň neuveriteľne roztomilou manikúrou, ktorá vyzerá veľmi elegantne a úhľadne. Je jemná, dievčenská a hodí sa na každodenné aj veľké výlety. Vďaka svojej nenápadnosti ju môžete nosiť aj do práce, kde platí dress code. Krásne bude vyzerať aj pri iných príležitostiach, napríklad pri rýchlo sa blížiacich svätých prijímaniach. Mnoho osôb si myslí, že takto vyzerá nenútený, štýlový minimalizmus. Ak teda neobľubujete ostré lakovanie, no radi máte niečo na nechtoch , oplatí sa zvoliť túto farbu.

Rozhodujete sa maľovať francúzsky? Ideálne sú nechty v mliečnej farbe

Keď si u svojho stylistu vyberiete mliečnu manikúru, môžete si byť istí, že to bude vždy správna a praktická voľba. Vďaka jej prirodzenej farbe a priehľadnosti nebude tak vidieť odrasty. Samozrejme, pri géloch alebo gél lakoch nezabudnite čakať príliš dlho s odstránením laku, ale zároveň to nemusíte robiť hneď, ako sa objaví prirodzená platnička, pretože pri mliečnych nechtoch nebude tak viditeľná. Navyše, v závislosti od vášho vkusu a preferencií si môžete vybrať, či bude skutočne mliečny, alebo mierne prepadne do ružovej alebo broskyňovej. Tieto farby môžu byť tiež dokonalým základom pre klasické francúzske.

Jarné nechty 2024. Mliečne nechty môžu byť skvelým základom

Mliečne nechty vyzerajú krásne samy o sebe, ale môžu byť aj dokonalým základom pre trochu odvážnejšie vzory. Akékoľvek zdobenie alebo nálepky na nich budú dokonale viditeľné. Ak túžite po skutočne jarnej manikúre , môžete si na pár priesvitných bielych nechtov namaľovať roztomilé kvietky alebo bodky. Celý vzhľad je veľmi dievčenský. Pre trochu elegantnejšiu verziu do nich votrite trblietavý prach alebo ich zakryte trblietkami. Možností je veľmi veľa. Možností je veľmi veľa.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Vyberte si kvety v novom vzhľade. Žiadne sedmokrásky ani ruže. Corsage nails okamžite ponúkajú celú kyticu

Stylisti dostávajú nekonečné žiadosti o takéto nechty. Ženské, módne, na jar a v lete 2024 ich nič neprekoná

The post Manikérky majú teraz plné ruky práce. Zabudnite na pestrofarebnosť a zvoľte si mliečne nechty appeared first on Vášeň v tebe.