Skip to content
Menu
Menu

Máte toto číslo v dátume narodenia? Patríte medzi výnimočných ľudí

Prečítať článok

17.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Ekaterina Jurkova).

Ak máte toto číslo v dátume narodenia, znamená to len jedno: narodili ste sa pod šťastnou hviezdou. Nielenže patríte medzi výnimočných ľudí, ale osud má pre vás dôležité poslanie, ktoré musíte splniť. Aspoň to tvrdí numerológia.

Máte trojku v dátume narodenia? Znamená to, že ste sa narodili pod šťastnou hviezdou. 
Foto: shutterstock/Ekaterina Jurkova

Poznatky zaznamenané v číslach nám majú umožniť definovať našu osobnosť a naše životné poslanie. Numerológia, podobne ako astrológia, má svoj pôvod v ezoterike. Mnohí ľudia ju považujú za pseudovedu, ktorá nemá nič spoločné s naším osudom ani s predpovedaním budúcnosti. Napriek tomu ju mnoho ľudí považuje za zaujímavosť a niektorí ju považujú za sprievodcu v… obchodných záležitostiach. Samozrejme, že otázky, ktoré s tým súvisia, možno brať s rezervou.

Máte toto číslo v dátume narodenia? Ste vyvolený osudom

Numerológia priraďuje jednotlivým čísliciam špecifický význam. Jednou z takýchto číslic je trojka. Prečo? Podľa numerológie sú ľudia, ktorí ju majú v dátume narodenia alebo majú numerologické trojky, tí, ktorí sa narodili pod šťastnou hviezdou. Navyše majú v živote dôležité poslanie. Čo teda dokazuje výnimočnosť trojky v numerológii?

Trojka je jednou z najsilnejších číslic. Symbolizuje šťastie, realizáciu snov, prosperitu a bohatstvo. Ak ju máte v dátume narodenia, máte veľké šťastie, pretože osud vám pripraví množstvo prekvapení v podobe splnených snov.

Trojka dodáva dôveru vo vlastné schopnosti, ale aj vnútornú silu. Ako vidíte, už len jedna trojka v dátume vášho narodenia z vás robí vyvoleného osudu. Ak sa však číslica opakuje, znamená to ešte väčšiu dávku sily. Stačí len veriť v seba a v to, že aj tie najtajnejšie a zdanlivo nemožné plány sa môžu splniť. Ako vidíte, jednoducho ste sa narodili pod šťastnou hviezdou.

Numerologická trojka: čo to je?

Ľudia, ktorí sú numerologickými trojkami (súčet všetkých čísel v ich dátume narodenia), môžu tiež hovoriť o veľkom šťastí. Takíto ľudia sú vo svojom okolí jednoducho zbožňovaní. Má to svoj dôvod – mnohí z nás by im mohli závidieť ich optimizmus. Okrem toho ich odvaha, ochota prijímať nové výzvy, zvedavosť na svet… V tomto zozname by sme mohli pokračovať donekonečna. Ak máte problém, numerologický trojka bude pravdepodobne prvým človekom, ktorý vám podá pomocnú ruku. To všetko prispieva k veľkolepým úspechom v rôznych oblastiach života.

Ľudia, ktorí sú numerologickými trojkami (súčet všetkých čísel v ich dátume narodenia), môžu tiež hovoriť o veľkom šťastí.
Foto: shutterstock/Maria Markevich

Numerologická trojka má mnoho talentov, ktoré sa prejavujú najmä v umeleckej a tvorivej oblasti. Trojky majú aj výnimočnú schopnosť – dokážu sa zmieriť s neúspechom, z ktorého si odnesú cennú lekciu. Takíto ľudia tiež nečakajú na rozhodnutia alebo návrhy iných ľudí, ale berú veci do vlastných rúk.

Preberanie iniciatívy majú v krvi, takže neexistuje výzva, ktorú by sa báli prijať. Ak sa na ceste vyskytnú ťažkosti, svižne vyriešia problém, na ktorý narazia. A to všetko vďaka ich kreativite a odhodlaniu.

Trojky sú veľmi spoločenské, ochotne diskutujú o najrôznejších témach a rady zisťujú názory iných ľudí na témy, ktoré ich zaujímajú. Na druhej strane majú tendenciu klebetiť, čo sa niekedy obráti proti nim. Napriek tomu sú považovaní za duše spoločnosti a dokážu poradiť alebo jednoducho počúvať.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Toto je najhoršie zo všetkých znamení zverokruhu. „Agresor a manipulátor“

Tieto znamenia zverokruhu sa priťahujú ako magnet. Spokojnosť v posteli zaručená!

The post Máte toto číslo v dátume narodenia? Patríte medzi výnimočných ľudí appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj