Skip to content
Menu
Menu

Médiá uvádzajú, že šance na záchranu manželstva Jennifer Lopez a Bena Afflecka sú „NULOVÉ“. Speváčka „chce leto plné ZÁBAVY“

Prečítať článok

10.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@TheHollywoodFix).

Vyriešenie údajnej manželskej krízy Jennifer Lopez a Bena Afflecka podľa zistení zahraničnej tlače hraničí so zázrakom. Napriek tomu je vraj speváčka „stále zamilovaná“.

Jennifer Lopez je „stále zamilovaná“. A čo manželská kríza?
Foto: youtube.com/@TheHollywoodFix

Klebety o manželskej kríze Jennifer Lopez a Bena Afflecka pokračujú. Americké portály už mesiace hľadajú ďalšie a ďalšie „dôkazy“, ktoré by potvrdili, že jeden z najznámejších párov amerického šoubiznisu vážne uvažuje o rozvode. Speváčka a herec im však prácu neuľahčujú a detaily zo súkromného života stále neprezrádzajú.

Nespočetné množstvo fotografií so snubným prsteňom alebo bez neho nič nedokazuje, no správy o spoločnej terapii, ktorá sa podľa Daily Mail skončila neúspechom, môžu predstavovať dôležitý „nepriamy dôkaz“. Dôležitá sa zdá byť aj osamelá dovolenka v Taliansku či chýry o plánovanom presťahovaní do New Yorku, kde býva bývalý snúbenec Lopez.

POZRITE TIEŽ AJ: Prečo Jadranka nikdy nemala deti a kto je záhadný Enzo?

Jennifer Lopez je „stále zamilovaná“. A čo manželská kríza?

Ak by to nestačilo, spomínaný bulvárny plátok zistil, že Jennifer a Ben mienia čoskoro oznámiť rozvod, čo by mohla potvrdiť aj ich posledná spoločná návšteva kancelárie, kam dorazili na samostatných autách. Aké okolnosti teda vyšli najavo tentokrát?

Ako informoval Page Six, Lopez je do svojho manžela „stále zamilovaná“, no šance na záchranu ich manželstva sú mizivé. Speváčka sa zrejme rozhodla, že tento rok sa chce venovať len „zdraviu, šťastiu a pôžitkom. Robí to pre svoje dobro a dobro svojej rodiny.

„Nič nemôže zlomiť jej ducha. Chce mať leto plné zábavy a smiechu“

– povedal zdroj pre Page Six.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Margot Robbie je tehotná! Herečka a jej manžel čakajú prvé dieťa

Kedysi sa na ne nikto ani nepozrel, boli hanbou. Teraz takéto nohavice nosia najmodernejšie ženy

The post Médiá uvádzajú, že šance na záchranu manželstva Jennifer Lopez a Bena Afflecka sú „NULOVÉ“. Speváčka „chce leto plné ZÁBAVY“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj