Skip to content
Menu
Menu

Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú! „Už tam nikdy nechce vkročiť.“

Prečítať článok

03.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/lev radin youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky
Netflix „Harry & Meghan“).

Princ Harry teda čoskoro odletí do Londýna, kde sa zúčastní špeciálnej služby. Bohužiaľ, Dianin syn strávi tento čas sám. Kráľovská rodina na neho nemá čas a jeho manželka nemá rada návštevy Anglicka. Prečo?

Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú!
Foto: shutterstock/lev radin youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky
Netflix „Harry & Meghan“

Už o pár dní princ Harry opäť navštívi svoje rodné mesto. Dôvodom jeho návštevy je 10. výročie športových hier Invictus Games, ktorých je od prvého ročníka patrónom. Pri tejto príležitosti sa v Londýne uskutoční špeciálna bohoslužba. Už je známe, že Sussex sa napriek návšteve domova s ​​otcom nestretne. Kráľ je vraj v tomto období „veľmi zaneprázdnený“.

Meghan Markle nechce navštíviť Veľkú Britániu

Takže princ bude mať v Londýne nejaký čas osamote. Veď bude cestovať bez svojich najbližších. So spoločnosťou Meghan Markle nemôžete taktiež rátať. Ako informoval denník The Sun, bývalá vojvodkyňa sa ani na chvíľu nemieni vrátiť do Veľkej Británie.

Kráľovskí odborníci sa Meghaninmu rozhodnutiu nečudujú. Stále si pamätajú, ako ju a Harryho v roku 2022 „vypískali“ pri návšteve Britských ostrovov. Omid Scobie, autor kníh o kráľovskej rodine, priamo uviedol, že Markle „už nikdy nechce vkročiť do Anglicka“.

„Keď boli naposledy v Katedrále svätého Pavla pri príležitosti neskorého Queen’s Platinum Jubilee, boli vypískaní. Počuli sme piskot. (…) Keď sa k tomu vrátim, chápem, prečo tam Meghan nechce sprevádzať Harryho“

– komentoval britský novinár Chris Ship v „The Sun Royal Exclusive Show„.

POZRITE TIEŽ AJ: Kate Middleton a William zverejnili NOVÚ FOTKU princeznej Charlotte pri príležitosti jej 9. narodenín! Vypadla mame z oka? (FOTO)

Čo bude princ Harry robiť v Londýne?

To by mohlo vysvetľovať, prečo Harry v poslednej dobe prichádza do Londýna sám. Budúci týždeň to bude podobné. Plán jeho návštevy bol pred časom zverejnený, čo vyvolalo u princa strach o vlastnú bezpečnosť. Všetko preto, že pri návšteve svojej vlasti už nemôže počítať so špeciálnou ochranou.

8. mája sa princ Harry zúčastní špeciálnej bohoslužby pri príležitosti 10. výročia hier Invictus Games v Katedrále sv. Pavla, na rovnakom mieste, kde sa zosobášili jeho rodičia. Svoju chvíľku bude mať aj pri prejave. Aj keď bude jedným z najvýznamnejších hostí podujatia, po jeho boku sa neobjavia žiadni starší členovia kráľovskej rodiny.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Škandál s návštevou princa Harryho a Meghan Markle v Nigérii. Nemôžem uveriť, kto zaplatí za ochranu

Harry poletí do Londýna na 10. výročie Invictus Games. Je známe, či sa stretne s Williamom. Prekvapený?

The post Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú! „Už tam nikdy nechce vkročiť.“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj